KIG partnerem konferencji „Crowdfunding w Polsce 2012”

share on:

Krajowa Izba Gospodarcza została partnerem merytorycznym konferencji „Crowdfunding w Polsce 2012”.

Krajowa Izba Gospodarcza

Krajowa Izba Gospodarcza jest największą niezależną organizacją biznesu w Polsce. Powstała w 1990 roku. Reprezentuje największą liczbę przedsiębiorców, łącząc ponad 150 organizacji biznesowych. Krajowa Izba Gospodarcza promuje społeczną wrażliwość biznesu. Nasze szkolenia i konferencje pomagają przedsiębiorcom wdrażać etyczne standardy. Najwrażliwsze społecznie firmy są nagradzane w programie „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Konferencja Crowdfunding w Polsce 2012 i towarzyszące jej Targi Dobrych Pomysłów odbędą się 12.12.2012 w Warszawie.

„Crowdfunding w Polsce 2012” to okazja do zrozumienia tematyki finansowania społecznościowego – szans, trendów, wyzwań i jego wpływu na rynek marketingowy, finansowy oraz na rozwój małej przedsiębiorczości i finansowania inicjatyw non-profit. To także okazja do pozyskania praktycznych rad związanych z korzystaniem z tego mechanizmu w Polsce, o czym opowiedzą praktycy, którzy sfinansowali swoje inicjatywy w ten sposób, a prawnicy opiszą aspekt prawno-podatkowy.

Zaproszeni prelegenci podejmą również temat specyfiki inwestowania w spółki i projekty we wczesnych fazach rozwoju, w tym min. znany reżyser Wiktor Grodecki, który opowie o specyfice inwestowania w niezależne projekty finansowe oraz reprezentanci instytucji rynku kapitałowego. Arkadiusz Regiec, prezes beesfund.com przedstawi szczegóły pozyskania kapitału od społecznościowych akcjonariuszy w ramach projektu crowdfundingu udziałowego.

W trakcie konferencji przewidziano dodatkowe atrakcje, w tym wręczenie nagród dziennikarskich „CrowdJournalist”.

Więcej informacji: www.konferencja.crowdfunding.pl

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply