„Crowdfunding na papierze” – szczegóły

share on:

Przed dwoma dniami wspierający „Crowdfunding na papierze” otrzymali szczegółowe informacje związane z jego realizacją. Efekt tego niezwykle ważnego dla mnie projektu zostanie udostępniony już wkrótce.

Realizacja projektu przedłużyła się do tego stopnia, że w międzyczasie zrealizowałem kolejny sfinansowany dzięki społeczności, jakim była konferencja „Crowdfunding w Polsce 2012” – zachęcam do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia:

 

Konferencja okazała się świetnym wydarzeniem, a wytworzona atmosfera, poziom dyskusji i bardzo ciekawe grono uczestników, nawet dla mnie jako organizatora były ogromnym (i ogromnie pozytywnym) zaskoczeniem.

Realizacja książki wydłużyła się i przeżyła siostrzany, równie autotematyczny projekt, związany bardzo ściśle z crowdfundingiem. Przez to doczekała się kilku wersji, kilkuset aktualizacji, ale proces wydawniczy jest już na finiszu. Wszystkich chętnych zapraszam do zapisania się na otrzymanie informacji o wprowadzeniu książki do dystrybucji, gdyż pierwsze wydanie w wersji drukowanej jest limitowane do ok. 300 sztuk, a dostępnych będzie jedynie ok. 100 egzemplarzy książki. W kolejce jest już ponad 100 osób, a kto pierwszy, ten lepszy!

[box]Wejdź na crowdfunding.pl/crowdfunding-na-papierze i dowiedz się pierwszy![/box]

Efektem „Crowdfunding na papierze” jest wydanie książki, ale uspokajam – będą też dostępne formaty mobilne, dzięki współpracy z wydaje.pl, którego znakomity zespół jest mocno zaangażowany w proces powstania.

ksiazka_wizualCeny poszczególnych formatów zostaną opublikowane już wkrótce!

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply