Jak zostać koproducentem spektaklu Mumio?

share on:

Podczas finałowej gali Przeglądu Piosenki Aktorskiej premierę będzie miał spektakularny projekt łączący teatr i kino. Jego twórcy – legendarna grupa artystyczna Mumio – zachęcają do zaangażowania w to przedsięwzięcie każdego. Za pośrednictwem specjalnej akcji we współpracy ze zrzutka.pl, artyści zbierają środki i tworzą społeczność ambasadorów.

– Życzymy sobie, by spektakl „Welcome Home Boys“ był czymś nowym, świeżym, bezpretensjonalnym, jak zawsze w przypadku twórczości Mumio komicznym, ale również głębokim i wzruszającym, tym razem wzbogaconym o wątki tragikomiczne – opowiada Jacek Borusiński, członek grupy – Bo Mumio to przede wszystkim walka o wyrwanie komedii i śmieszności z ramion komercji. To artystyczna próba pokazania, że widz w naszym kraju może bez poczucia zażenowania uczestniczyć w wydarzeniu komediowym, zachowującym artystyczny smak, sznyt i oryginalność.

Stworzenie tak wielkiej produkcji wymaga ogromnych nakładów i część środków Mumio zbiera od fanów i społeczności na specjalnej stronie mumio.zrzutka.pl. Do zakończenia projektu zostało kilka dni, więc warto wesprzeć ten projekt już dziś!


Analizując sam projekt trzeba przyznać, że Mumio przygotowali bardzo dobrą kampanię. Powstał dedykowany landing page z informacjami o projekcie, ciekawe materiały multimedialne i realizowana jest rozbudowana strategia komunikacji. Co więcej do niespoktykanego poziomu wynieśli zachęcanie społeczności do wsparcia o charakterze niefinansowym i stworzony został program ambasadorski. Każdy użytkownik może stworzyć konto, wygenerować specjalny link i uzyskać nagrody takie jak:

-wyjazd w trasę razem z grupą,

-ręcznie robione instrumenty muzyczne,

-specjalne bilety,

-gadżety.

Jak wesprzeć Mumio?

1. Wejdź na mumio.zrzutka.pl

2. Kliknij „wesprzyj Mumio” i wpłacając dowolną kwotę dołącz do wspierających

3. Wybierz opcję „zostań ambasadorem” i zaproś znajomych do wsparcia walcząc o nagrody!

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply