VI Smart City Forum już 20-21 września 2017!

share on:

20 i 21 września po raz szósty odbędzie się konferencja, której celem jest wymiana i poszukiwanie rozwiązań dążących do zwiększenia interaktywności, unowocześnienia infrastruktury polskich miast oraz poprawy jakości życia jego mieszkańców.

Crowdfunding.pl jest Patronem Medialnym VI Smart City Forum

Smart City Forum to innowacyjna platforma dialogu i wymiany myśli, poświęcona koncepcji rozwoju innowacyjnych miast, tworzona przy wsparciu czołowych przedstawicieli administracji publicznej i biznesu.

Smart City Forum to konferencja z tradycją. Jest to z pewnością najważniejsze wydarzenie w roku, jeśli chodzi o idee smart city w Polsce. A z kolei koncepcja smart city jest światowym trendem, bardzo mocno podchwyconym przez polskie samorządy i miasta oraz firmy technologiczne. Dobrze, że w nazwie konferencji pojawia się „forum”, ponieważ to jest właśnie forum przyszłościowych idei, forum wymiany myśli i dialogu o smart city. Bo to jest rzecz fantastyczna, chwilami futurystyczna, ale jednocześnie zjawisko, które dzieje się na naszych oczach. Stajemy się cyfrowym społeczeństwem, cyfrową gospodarką i miasta też chcą być cyfrowe czy inteligentne. – Bogdan Rogala, Prezes Zarządu Philips Lighitng Poland Sp. z o.o. , Dyrektor Sprzedaży Philips Lighting CEE

Podczas dwóch dni konferencji, która odbędzie się w Hotelu Sheraton w Warszawie, skupimy się na tematach związanych z inteligentnym zarządzaniem zasobami infrastruktury, wygodnymi i bezpiecznymi płatnościami za usługi miejskie, sharing economy czy bezpieczeństwem publicznym. Wspólnie podejmiemy dyskusję na temat korzyści jakie wniesie IoT do budowy sieci w projektach Smart City. Rozpatrzymy szanse i wyzwania elektromobilności pod kątem koncepcji zrównoważonego rozwoju czy współpracy producentów pojazdów elektrycznych i przedstawicieli władz państwowych. Nie zabraknie również tematów związanych z inteligentną siecią energetyczną. Agenda Smart City Forum jest pełna aktualnych i ważnych zagadnień, wybranych przez Radę Programową, w której zasiadają kluczowi Eksperci związani z tematyką, wśród nich m.in.: Mariusz Gaca, Wiceprezes Orange Polska; Robert Biedroń, Prezydent Miasta Słupska; Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin; Tadeusz Truskolaski, Prezydent Miasta Białegostoku; Tadeusz Ferenc, Prezydent Miasta Rzeszowa.

Smart City Forum to obowiązkowy punkt na mapie polskich konferencji dla wszystkich, którzy już dziś chcą brać udział w debacie związanej z przyszłością swoich miast i czynnie wpływać na ich rozwój.

Materiał organizatora

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply