Crowdfunding na papierze

quote crowdfunding

Już jest dostępna książka pt. Crowdfunding. Od pomysłu do biznesu, dzięki społeczności„! Wybierz odpowiedni format (limitowanie wydanie papierowe lub e-book /pdf, mobi, epub/) i dowiedz się więcej o możliwościach jakie daje finansowanie społecznościowe!

ksiazka_wizual

Dzięki wsparciu społeczności udało się pozyskać 6327 zł na wydanie książki pod tytułem „Crowdfunding. Od pomysłu do biznesu, dzięki społeczności”! To znakomity przykład tego, że finansowanie społecznościowe pozwala realizować nawet najbardziej ambitne pomysły. Nie czekaj i dowiedz się jak przejść fascynującą drogę od pomysłu, do realizacji!

 

crowdfunding na papierze 2
Poznaj mechanizm, który pozwolił pozyskać kapitał na realizację ponad miliona projektów na kwotę niemal 3 miliardów dolarów w ubiegłym roku!
Dowiedz się jaka jest historia finansowania społecznościowego, podstawy prawne i podatkowe!
Przeczytaj wywiady z ludźmi, którzy mieli duży wpływ na rozwój tego rynku – piosenkarką Julią Marcell i wydawcą Michałem Świgoniem!
Dowiedz się jak przygotować, promować i zrealizować własny projekt!

KUP E-BOOK

O książce

parametry ksiazki crowdfunding

Autor

Karol Król – redaktor naczelny portalu crowdfunding.pl, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu, współzałożyciel European Crowdfunding Network, współautor raportu „A Framework for European Crowdfunding”.

Fan i promotor finansowania społecznościowego i możliwości, dwukrotnie sam przeprowadził projekty zakończone sukcesem, pozyskując ponad 20 tys. zł na ich realizację.

Dla kogo?

crowdfunding na papierze 1

KUP E-BOOK

3 komentarze

Leave a Reply