MZURI CROWDFUND INVESTING

MZURI_CFI_kolor_RGB

 

Grupa Mzuri jest niekwestionowanym liderem w Polsce w zakresie usług zarządzania i inwestowania w mieszkania na wynajem.

Mzuri to największa w Polsce firma specjalizująca się w kompleksowym zarządzaniu najmem mieszkań, apartamentów, domów i lokali użytkowych. Misją Mzuri jest zapewnianie klientom bezproblemowego najmu, poprzez realizowanie w imieniu właściciela wszystkich zadań związanych z wynajmowanym apartamentem. Mzuri posiada w Polsce dwanaście oddziałów, które obsługują i zarządzają najmem mieszkań w ponad 20 największych miastach w Polsce. Obecnie, w portfelu lokali zarządzanych przez Mzuri znajduje się łącznie blisko dwa tysiące mieszkań, domów i lokali użytkowych.

Mzuri Investments kompleksowo wspiera swoich Klientów w inwestowaniu w nieruchomości na wynajem. Pomaga Inwestorom dobrać strategię inwestycyjną, wyszukuje oraz pozyskuje mieszkania z ceną poniżej wartości rynkowej, organizuje proces zakupu (w tym także reprezentuje Inwestora u notariusza), zarządza remontem oraz przygotowuje zakupione mieszkanie do najmu. Do tej pory firma zakupiła dla swoich Inwestorów indywidualnych ponad 500 mieszkań, a także przeprowadziła zakupy pakietowe mieszkań developerskich lub nawet całych budynków. Misją Mzuri Investments jest budowanie wolności finansowej swoich Inwestorów.

Mzuri Crowdfund Investing (Mzuri CFI) to nowy koncept oparty na idei crowdfunding’u, czyli inwestowania grupowego, który umożliwia inwestowanie w nieruchomości osobom dysponującym relatywnie niewielkim kapitałem. Wystarczy już 10.000 zł by móc czerpać korzyści z inwestowania w mieszkania na wynajem.

Pierwsza inicjatywa grupowego inwestowania, uruchomiona przez Grupę Mzuri pod nazwą Mzuri CFI 1, do której nabór zakończył się sukcesem w grudniu 2014 roku, wykaże się ponad 10% zwrotem w skali roku. Zadaniem tej spółki był zakup atrakcyjnej inwestycyjnie kamienicy w celu przeprowadzenia jej remontu i sprzedaży mieszkań z przeznaczeniem na wynajem.

Inwestowanie w nieruchomości z MZURI Crowdfund Investing:

1. Mzuri CFI – teraz każdy może czerpać korzyści z inwestowania w mieszkania na wynajem

2. Real estate crowdfunding w Polsce – 7 milionów złotych w Mzuri CFI 4 (informacja prasowa)

3. Jak przebiega inwestowanie w nieruchomości z MZURI?

4. Co ma wspólnego crowdfunding z planem powołania polskich REITów?

5. Przecieramy szlak i idziemy po więcej – wywiad z Rolandem Cabanem z MZURI CFI

6. MZURI CFI po dwóch latach – charakterystyka wszystkich projektów

7. Rynek najmu w 2017 roku: wzrost liczby najemców do ponad 2 mln

8. Wyniki MZURI CFI1 i zysk dla inwestorów