Sztuka kochania – walentynkowo-erotyczny projekt

share on:

Siedem aktorek, Owidiusz i Tomasz Karolak – co może z tego wyniknąć? Rewelacyjny projekt!

„Sztuka kochania” to znany erotyk Owidiusza, teraz może zostać nagrany w formie audiobooka oraz przedstawiony w trakcie specjalnego performance’u. Dziewczyny zachęcają do wsparcia, projekt jest ciekawy i adekwatny do dzisiejszego święta.

sztuka kochania

Poznałem część aktorek jakiś czas temu – są bardzo zdeterminowane, żeby projekt zakończył się sukcesem. Stale wpadają na nowe pomysły i bardzo aktywnie informują wszystkich wokół, a z uwagi na to są ekspresywne, to o projekcie słychać nie tylko na facebooku.

Dziewczyny i ich projekt rekomenduje  Tomasz Karolak, w którego teatrze IMKA autorki się poznały ćwicząc do spektaklu „Król Dramatu”. Znany aktor zastanawia się nawet nad wystawieniem „Sztuki kochania” na deskach IMKI.

To ciekawy projekt, który jest też testem zainteresowania społeczności nieco bardziej ambitną realizacją, ale za bardzo drobną wpłatą. Audiobooka można otrzymać wspierając projekt kwotą symbolicznych 5 złotych.

Wesprzyj „Sztukę kochania wg dziewczyn„!

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply