Dron Academy

share on:

dron academy crowdcube

 

[divider]

Tytuł: Dron Academy

Cel finansowy: 120 000 PLN

Zebranych: 121 100 (100,09%)*

Inwestorów: 26

Cena sprzedaży 1 jednostki: 100 PLN

Wycena: 342 000 PLN

Forma prawna: Ltd. (zarejestrowana w UK)

Kategoria: technologia/drony

URL: https://www.crowdcube.pl/inwestycja/dron-academy-16832

Portal/support techniczny: crowdcube.pl

Komentarz: –

*(a)w przypadku S.A. i S.K.A. projekt może zakończyć się sukcesem także, gdy nie osiągnięto 100% celu finansowego (b) w przypadku sp. z o. o. może wystąpić overfunding

[divider]

Equity story pre-crowdfunding:

Dron Academy jest związane z prężnie rozwijającym się rynkiem statków bezzałogowych UAV. Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się jedynie filmowaniem i fotografią z powietrza. Firma obsługiwała między innymi branże związane z nieruchomościami, rolnictwem czy budownictwem. Materiały były wykorzystywane między innymi do promocji jak i analizowania inwestycji. W związku z bardzo szybkim rozwojem rynku koniecznym jest rozszerzenie oferty jak i zakup najwyższej klasy sprzętu latającego oraz oprogramowania. Po procesie pozyskiwania finansowania, planowane jest rozszerzenie działalności o tworzenie ortofotomap 2D i 3D m.in dla budownictwa, rolnictwa oraz przemysłu. W dalszych planach przedsiębiorstwa jest stworzenie statku bezzałogowego, który wykonywałby swoją pracę w autonomiczny sposób. Wszelkie zdobyte informację przez drona przesyłane będą prosto do klienta.

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply