Liderzy zmian spotkają się ponownie – Blockchain Alliance Warsaw 23.05

share on:

W środę 23. maja po raz drugi w Warszawie odbędzie się spotkanie społeczności zainteresowanej nowymi technologiami. Przedsiębiorcy, naukowcy, inwestorzy i entuzjaści nowej gospodarki będą rozmawiać o blockchainie, kryptowalutach, startupach technologicznych, ICO i nowinkach branżowych.

Wśród prelegentów m.in.:

  • dr Tomasz Smus, Blockchain Alliance
  • Harii Tiido, Ambasador Estonii
  • Maciej Jędrzejczyk, IBM
  • Jarosław Zarychta, Microsoft
  • prof. Robert Rządca, ALK
  • Andrzej Regulski, Golem

Po konferencji odbędzie się afterparty.

Agenda wydarzenia i rejestracja: https://blockchaincommunityalliance.evenea.pl/

Blockchain Alliance w Warszawie jest ośrodkiem inicjującym spotkania biznesowo – edukacyjne, centrum analitycznym i badawczym zajmującym się implikacjami technologii rozproszonych rejestrów baz danych (DLT), blockchain, walut cyfrowych i kształtowania na ich podstawie nowych modeli biznesowych.

Blockchain Alliance dostarcza również nowych impulsów badawczych i rozwija szkolenia dla kadry profesorskiej, studentów czy kadry kierowniczej w przedsiębiorstwach. Koncentruje się obecnie w obszarze finansów (w tym bankowości i ubezpieczeniach), medycyny (rejestrach i bazach danych), mobilności, przemyśle 4.0 i na sektorze energetycznym.

Nowo utworzony i szybko rozwijający się Blockchain Alliance współpracuje z przedsiębiorcami, inwestorami, środowiskami akademickimi, praktykami i early adopterami nowych technologii nad połączeniem całej różnorodności dyscyplin, w których można zastosować technologię rozproszonych rejestrów danych DLT, blockchain i walut cyfrowych.

Crowdfunding.pl jest Patronem Medialnym wydarzenia.

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply