To mały krok dla człowieka, ale wielki dla polskiego crowdfundingu

share on:

Parafrazując powszechnie znaną wypowiedź Neila Armstronga, pierwszego człowieka, który stanął na Księżycu, z radością informuję, że kilkanaście godzin przed końcem sukcesem zakończył się projekt wydania książki min. o tematyce finansowania społecznościowego.

Do zakończenia projektu „Crowdfunding na papierze” pozostał czas dzisiaj do północy, ale licznik już wskazuje ponad 100%! Projekt wydania książki o możliwościach jakie wiążą się z rozwojem wirtualnych społeczności był od początku dość niszowy, a więc ryzykowny. Sukces jest pokazem siły osób, które wspierały mnie i Arka w tej przygodzie, jest dowodem na to, że rewolucja na rynku wydawniczym jest faktycznie możliwa. Podsumowanie przebiegu całego projektu zaprezentujemy po jego zakończeniu, bo wiążą się z tym bardzo ciekawe wnioski.

Niemniej jednak finansowanie społecznościowe w Polsce wejdzie na kolejny etap, jakim jest obecność na półkach w księgarniach, spełni się nasze ambitne marzenie, a wszystko dzięki Wam! Bardzo motywujący jest fakt, że wbrew statystykom zagranicznym większość wspierających nie jest z kręgu naszych znajomych. Prawdopodobnie wielu z nich to Czytelnicy crowdfunding.pl, którzy z jednej strony chcą powiększyć swoją wiedzę, ale także, a może przede wszystkim stać się częścią tego projektu i aktywnie włączyć w promocję crowdfuningu w Polsce.

Już teraz w imieniu swoim i Arka Regieca wielkie dzięki za wsparcie – wpłaty, udostępnienia, komentarze, wyrazy poparcia, a teraz gdy jest już gwarancja wydania książki zachęcam do nabycia egzemplarza w korzystnej cenie i w ostatnich godzinach projektu wzięcia w nim udziału!

[box]

Wesprzyj „Crowdfunding na papierze” na beesfund.com!

[/box]

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply