Nie idź na Skyfall, wspieraj polski „Hel”

share on:

Słaba recenzja nowego filmu z agentem w roli głównej to moja osobista opinia, natomiast zachęta do wsparcia pełnometrażowego filmu fabularnego „Hel”, którzy może zostać dokończony dzięki społeczności to już kwestia obiektywna. Zarówno trailer, jak i poznanie ekipy Fundacji AMONDO Films utwierdza mnie w przekonaniu, że to może być naprawdę dobra produkcja, więc chcę żeby moje nazwisko znalazło się w napisach końcowych!

Marta Lewandowska, która jest producentką filmu zupełnie nie wygląda na „starą wygę” polskiej kinematografii. Natomiast po obejrzeniu zapowiedzi filmu trzeba stwierdzić, że to profesjonalnie przygotowana produkcja. Przeplatające się obrazy niby przedstawiają historie, które „gdzieś już widziałem”. Natomiast polski krajobraz nadmorski po sezonie, akcenty silnie erotyczne i postać jednego z bohaterów granego przez Philipa Lenkovsky sprawiają, że mroczny „Hel” ma swój klimat.

– Film powstaje przy zaangażowaniu młodej, ale kreatywnej i pracowitej ekipy – mówi Marta Lewandowska z AMONDO Films. – Pochłonął już kilkaset tysięcy złotych i teraz na beesfund.com zbieramy środki na realizację dokrętek, co jest konieczne do znalezienia dystrybutora.

Film jest ciekawy, nagrody atrakcyjne i naprawdę chciałbym żeby trafił do kin, zwłaszcza, że osobiście znając część ekipy filmowej wiem jak ważny jest dla nich ten właśnie projekt. Poniżej trailer, po którego obejrzeniu zachęcam do wsparcia projektu lub/i udostępnienia o nim informacji!

 

Wesprzyj „Hel” na beesfund.com

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

1 Comment

  1. Dzwięk poprawicie, prawda?
    I jeszcze jedno. Jeżeli się nie ma środków na robienie scen, które wymagają dużego wkładu finansowego albo specjalnych efektów elektronicznych to lepiej ich nie robić i pokazać to w niedopowiedziany sposób. Mam na myśli brutalne sceny.
    Powodzenia.

Dodaj komentarz