Konferencja Crowdfunding w Polsce 12.12.12 – musisz tam być!

share on:

Crowdfunding.pl we współpracy z Polskim Towarzystwem Crowdfundingu organizują Konferencję „Crowdfunding w Polsce 2012” i towarzyszące jej Targi Dobrych Pomysłów. Sprzedaż biletów już trwa!

W dniu 12.12.12 o godzinie 10.00 w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego rozpocznie się pierwsza w Polsce konferencja poświęcona jedynie tematyce finansowania społecznościowego. Obserwując duże zainteresowanie mediów i Internautów, ale także reprezentantów sektora finansowego, agencji marketingowych, administracji oraz organizacji pozarządowych, postanowiliśmy zorganizować to wydarzenie. Ma ono być szansą to poznania szczegółowych aspektów stosowania crowdfundingu w Polsce oraz okazją do posłuchania projektodawców, którzy odnieśli sukces. Poza celem informacyjno-edukacyjnym, chcemy także wesprzeć integrację interesariuszy rozwoju finansowania społecznościowego w Polsce oraz rozpocząć publiczną dyskusję nad kierunkami jego rozwoju w Polsce i wyzwaniami z tym związanymi.

Jesteśmy przekonani, że takie wydarzenie jest niezwykle potrzebne i zachęcamy Państwa do udziału! Z uwagi na tematykę konferencji także środki na jej organizację zbieramy w formie projektu finansowania społecznościowego, dlatego liczymy na szybką reakcję, która przekona dodatkowych sponsorów wydarzenia!

Wśród potwierdzonych prelegentów znajdują się nie tylko osoby z branży finansowania społecznościowego, ale także:

  • reprezentanci sektora pozarządowego, którzy nawiążą do nowej ustawy o zbiórkach publicznych;
  • wielokrotnie nagradzany reżyser Wiktor Grodecki, który zaprezentuje specyfikę inwestowania w niezależne projekty filmowe, które coraz częściej powstają przy wsparciu społecznościowych inwestorów i wspierających;
  • radca podatkowy Michał Czarnik, o prawno-podatkowych aspektach finansowania społecznościowego w Polsce;
  • ekspert European Crowdfunding Network opisze inicjatywy związane z rozwojem rynku finansowania społecznościowego na poziomie Komisji Europejskiej;
  • Misia Furtak – wokalistka zespołu Tres.B i Arkadiusz Regiec prezes beesfund.com opowiedzą o własnych doświadczeniach  w zbieraniu środków od Internautów;
  • Dawid Sokołowski przedstawi hybrydowe modele finansowania, w których z crowdfundingu korzystają aniołowie biznesu i fundusze inwestycyjne;
  • przewidujemy także wiele atrakcji specjalnych i konkursów!

Gorąco zachęcamy do zakupienia biletów już dziś, do zgłaszania własnych propozycji tematów, które uważacie Państwo za ważne i potrzebne, a także do udostępnienia informacji o konferencji!

Specjalna strona konferencji: http://konferencja.crowdfunding.pl

Sprzedaż biletów na beesfund.com: http://www.beesfund.com/projekty/pokaz/91,konferencja-crowdfunding-w-polsce

Partnerzy konferencji: Krajowa Izba Gospodarcza, European Crowdfunding Network, Kobieca Sieć Aniołów Biznesu, Life Is Music Ent. i inni.

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply