Społeczność przyznaje nagrody – głosuj na Tres.B!

share on:

Na portalu polityka.pl ruszyło głosowanie na zespoły nominowane do Paszportu Polityki w dziedzinie muzyki popularnej. Zachęcamy do głosowania na zespół Tres.B!

W tym roku obowiązują nowe zasady przyznawania tej nagrody, decyzję o zwycięzcy podejmuje społeczność głosując na swoich faworytów, a jury jedynie wskazało nominowanych. Zachęcamy do głosowania na Tres.B z kilku powodów.

Po pierwsze, grają świetną muzykę.
Po drugie przyspieszyli wydanie ostatniej płyty dzięki własnej akcji finansowania społecznościowego, w ramach której zachęcili fanów do zakupu Tres.Paczek – specjalnych pakietów, w modelu przedsprzedażowym.
Po trzecie wokalistka zespołu Misia Furtak nie tylko bardzo dobrze śpiewa, ale także ciekawie opowiada, o czym wiedzą wszyscy uczestnicy konferencji Crowdfunding w Polsce 2012. Misia była panelistką podczas sesji „Crowdfunding w praktyce” i poza swoimi doświadczeniami pokazała też okładkę najnowszej płyty, na której są wyszczególnione nazwiska wszystkich fanów, którzy kupili Tres.Paczki.
Po czwarte, w zeszłym roku nagrodę tę zdobyła Julia Marcell, która przecież na początku swojej kariery także stosowała crowdfunding, więc uczyńmy z tego tradycję!

Posłuchajcie Tres.B i oddajcie swój głos!

 

 

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply