Richard Branson inwestuje w indiegogo, przedstawiciele przyjeżdżają do Polski

share on:

Jak informuje The Telegraph, globalny portal finansowania społecznościowego indiegogo.com pozyskał kolejną rundę finansowania. Wśród inwestorów jest Richard Branson, jeden z założycieli PayPala Max Levchin, Maynard Webb z Yahoo! o viceprezes Google Megan Smith.

Wartość inwestycji nie jest znana, ale to już 3 seria finansowania zorganizowana przez właścicieli amerykańskiego portalu. Sir Branson tak komentuje decyzję o zaangażowaniu kapitałowym:

I would have used Indiegogo to start my business if it had been around. When I was young, the word entrepreneur was almost a dirty word. Few people were willing to back young people with big ideas.

Indiegogo.com jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych platform na świecie, prowadzi działalność na całym świecie, a korzystają z niej tysiące projektodawców, także z Polski.

Już 13.06 na zaproszenie Centrum Gospodarki Społecznościowej do Polski przyjadą przedstawiciele indiegogo.com i wezmą udział w konferencji poświęconej udziałowemu finansowaniu społecznościowemu (equity crowdfunding). Więcej informacji i rejestracja: https://www.eventbrite.com/e/konferencja-innowacje-w-finansowaniu-mmsp-tickets-11694369173?aff=eorg

20140527-151058.jpg

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply