Fundacja MY Pacjenci zatrudni Fundraisera. Praca od zaraz [Warszawa]

Fundacja MY Pacjenci, zajmująca się budowaniem partycypacji pacjentów w podejmowaniu decyzji w ochronie zdrowia i Patients Empowerment, poszukuje do stałej współpracy Fundraisera.

Siedziba Fundacji: Warszawa

Zasięg działalności: ogólnopolski i międzynarodowy

Zadania Fundraisera:

  1. pozyskiwanie partnerów, środków finansowych i/lub projektów na działalność i rozwój od firm, instytucji i osób prywatnych
  2. stały kontakt z partnerami i darczyńcami Fundacji
  3. wyszukiwanie konkursów, projektów oraz pisanie wniosków o dotacje
  4. w skrócie – przynoszenie Fundacji wymiernych korzyści: darczyńców, sponsorów, wsparcia finansowego i/lub rzeczowego

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • widzisz w fundraisingu swoją pasję i przyszłość, chcesz się temu poświęcić
  • masz za sobą udokumentowane doświadczenie i sukcesy w obszarze fundrisingu
  • jesteś pasjonatem/pasjonatką NGO oraz zależy Ci na poprawie opieki zdrowotnej
  • jesteś zdecydowany/a związać się z naszą Fundacją na stałe

Nie marnuj własnego i naszego czasu, jeśli:

  • szukasz jakiejkolwiek pracy
  • nie wiesz nic o fundraisingu, o działalności NGO ani o problemach ochrony zdrowia

Tym, których szukamy, oferujemy:

  • świetną, nieformalną atmosferę i pracę w zespole
  • dofinansowanie kolejnych szkoleń
  • pracę będącą ciągłym wyzwaniem i okazją do osobistego rozwoju
  • wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników

Innymi słowy – jeśli jesteś przekonany/a do działalności naszej Fundacji, potrafisz SKUTECZNIE zdobywać fundusze na działalność statutową organizacji pozarządowych na milion sposobów i widzisz taką działalność jako swoją ścieżkę życiową – zapraszamy.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres mailowy: anna.sitek[at]mypacjenci.org

Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!