Allcool.pl

share on:

alcool equity crowdfunding

[divider]

Tytuł: Rynek alkoholi regionalnych

Cel finansowy: 50 000 PLN

Zebranych: 76 750 (153,50%)*

Inwestorów: 33

Cena sprzedaży 1 jednostki: 125 PLN

Wycena: 250 000 PLN

Forma prawna: sp. z o. o.

Kategoria: FMCG/e-commerce

URL: http://crowdangels.pl/sfinansowane_detail.php?proid=122

Portal/support techniczny: crowdangels.pl

Komentarz: –

*(a)w przypadku S.A. i S.K.A. projekt może zakończyć się sukcesem także, gdy nie osiągnięto 100% celu finansowego (b) w przypadku sp. z o. o. może wystąpić overfunding

[divider]

alcool equity crowdfunding 2

 

pre-crowdfunding story:

Czemu warto zainwestować? Bo jeszcze nikt w naszym kraju nie podszedł do dystrybucji alkoholi w tak innowacyjny sposób. Serwis będzie działał na zasadzie dropshippingu, co oznacza, że wyroby alkoholowe od regionalnych producentów będą wysyłane wprost od wytwórcy do konsumenta. Co to oznacza? Same korzyści, zarówno dla kupującego jak i sprzedającego. Poprzez skrócenie łańcucha pośredników producenci będą osiągali większy zysk jednostkowy oferując swoje wyroby po swoich cenach a konsumenci będą otrzymywali trunki jakich nie znają i jakich poszukują po cenach producenta.

Serwis allcool.pl zajmie się promocją, weryfikacją oraz organizacją logistyki. W ten sposób, producenci będą mogli dotrzeć do większej ilości odbiorców w ogóle nie poświęcając na to czasu a klient końcowy otrzyma dostęp do najciekawszych i najlepszych alkoholi niszowych z jednego miejsca.
Projekt jest tworzony przez ludzi z pasją, podróżników i odkrywców, ciekawych nowych miejsc i smaków. Zdali sobie oni sprawę, że w każdym zakątku naszego kraju tkwi nieodkryty potencjał i wiele nieodkrytych smaków. Niestety, z powodu na ograniczony zasięg dystrybucji lokalnych wytwórców ich wyroby, alkohole regionalne, dostępne są tylko nielicznym. Projektodawcy postanowili to zmienić, tworząc ten serwis, zarówno dla siebie jak i dla was. Pomóżcie im w tym, zainwestujcie w ten projekt a dostaniecie w zamian udziały w planowanej spółce. W serwis zostało już zainwestowane wiele. Stworzono serwis który jest bardzo zaawansowanym narzędziem, gdzie producent z poziomu swojego panelu może dodawać produkty oraz generować raporty sprzedaży.
Nie zwlekajcie, i tak będziecie korzystać z tego serwisu, bo będzie jedyny w swoim rodzaju. a o ile przyjemniej byłoby wam korzystać wiedząc, że po części jest to wasz serwis i robiąc przez niego zakupy wspieracie i rozwijacie swoją inwestycję.
Ten projekt jest też dla Ciebie. Nie zwlekaj. Zainwestuj już teraz.
Źródło: http://www.crowdangels.pl/Zainwestuj-w-allcool.html

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply