InPay S.A.

share on:

inpay equity crowdfunding

[divider]

Tytuł: InPay S.A.

Cel finansowy: 200 000 PLN

Zebranych: 200 000 (100%)*

Inwestorów: 182

Cena sprzedaży 1 jednostki: 40 PLN

Wycena: 4 000 000 PLN

Forma prawna: S.A.

Kategoria: technologia/bitcoin

URL: https://crowdfunding.inpay.pl/

Portal/support techniczny: beesfund.com

Komentarz: –

*(a)w przypadku S.A. i S.K.A. projekt może zakończyć się sukcesem także, gdy nie osiągnięto 100% celu finansowego (b) w przypadku sp. z o. o. może wystąpić overfunding

[divider]

Equity story pre-crowdfunding

InPay usuwa bariery przed właścicielami sklepów stacjonarnych i internetowych, którzy chcą przystąpić do akceptowania płatności Bitcoinami.

Właściciel biznesu, który chce skupić się na prowadzeniu swojej działalności, a nie spekulacji aktywami o wysokiej zmienności, ma gwarancję, że na konto bankowe zostanie przelana kwota w równowartości wystawionych faktur i paragonów. Przedsiębiorca otrzymuje przelew na konto o takiej samej wartości jaką otrzymałby gotówką.

Zamrożenie kursu z momentu sprzedaży to podstawowa funkcja, której oczekuje rynek, bowiem przyjmowanie płatności w Bitcoinach pociąga za sobą potencjalne zagrożenie związane z fluktuacją ceny. Ten problem szczególnie dotyczy Bitcoina, który znany jest z bardzo gwałtownych zmian kursu.

inpay equity crowdfunding 2

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply