Mzuri CFI – teraz każdy może czerpać korzyści z inwestowania w mieszkania na wynajem

share on:

Mzuri Crowd Fund Investing (Mzuri CFI) to pomysł Sławka Muturi, uznanego eksperta z dziedziny inwestowania w nieruchomości, założyciela Grupy Mzuri. Inicjatywa ta umożliwia grupowe inwestowanie w mieszkania na wynajem celem uzyskania ponadprzeciętnych zysków z zachowaniem niskiego ryzyka.

materiał dostarczony przez Grupę Mzuri

Do tej pory na rynku nieruchomości inwestować mogły tylko osoby, które posiadały wysoką nadwyżkę gotówki. Celem kupienia choćby małego mieszkania na wynajem inwestor musiał dysponować przynajmniej kilkudziesięcioma tysiącami złotych. Ta bariera znacznie ograniczała możliwości inwestowania w nieruchomości przeciętnemu Kowalskiemu.

Mzuri CFI znosi to ograniczenie i udostępnia rynek nieruchomości dla inwestorów, którzy, ze względu na wysokie kapitałowe bariery wejścia, omijali z daleka ten sposób inwestowania. Wystarczy, że Kowalski dysponuje gotówką w wysokości od 10.000 zł, by zacząć czerpać korzyści generowane przez zakup mieszkań na wynajem.

Mzuri CFI zbiera kapitał od inwestorów i przeznacza go na zakup mieszkań i ich remont. Następnie mieszkania są wynajmowane, co generuje stały przychód w postaci czynszu najmu. Inwestorowi należy się udział w zysku w kwocie proporcjonalnej do wpłaconego przezeń kapitału.

Oprócz zakupu mieszkań na wynajem Mzuri CFI kupuje również całe kamienice, które remontuje a następnie sprzedaje mieszkania z przeznaczeniem na wynajem. W ten sposób wzrasta wartość nieruchomości, a co za tym idzie – zysk inwestorów.

Inwestowanie z Mzuri CFI pozwala na ograniczenie ryzyka i uzyskanie satysfakcjonującego zwrotu, którego nie zapewni żadna lokata bankowa. Pierwsza inicjatywa grupowego inwestowania, uruchomiona przez Grupę Mzuri pod nazwą Mzuri CFI 1, do której nabór zakończył się sukcesem w grudniu 2014 roku, wykaże się ponad 10% zwrotem w skali roku. Zadaniem tej spółki był zakup atrakcyjnej inwestycyjnie kamienicy w celu przeprowadzenia jej remontu i sprzedaży mieszkań z przeznaczeniem na wynajem. Aktualnie uruchomione są dwa wehikuły inwestycyjne, do których trwa nabór inwestorów:

Mzuri CFI 2 – spółka nabędzie portfel mieszkań na wynajem i będzie regularnie wypłacać udziałowcom zysk z najmu. Zwrot szacowany jest na poziomie ok. 6-7% rocznie. UWAGA! PIERWSZA TURA NABORU KOŃCZY SIĘ 30 WRZEŚNIA 2015. PO TYM TERMINIE CENA ZA UDZIAŁY WZROŚNIE!

– Mzuri CFI Alfa – spółka nabędzie portfel mieszkań na wynajem oraz będzie kupować pojedyncze mieszkania i całe kamienice w celu ich wyremontowania i sprzedania po podniesieniu ich wartości. Przez 5 lat całość zysku będzie re-inwestowana, co pozwoli na uzyskanie ok. 50% wzrostu majątku. Po tym okresie Spółka rozpocznie regularne wypłaty zysku z najmu, co przełoży się na ok. 10% roczny zwrot dla inwestorów. SPÓŁKA ZBIERA KAPITAŁ TYLKO DO 15 LISTOPADA 2015.

Zalety inwestowania z Mzuri CFI

Mzuri CFI potrafi osiągać ponadprzeciętne zyski w porównaniu do alternatywnych inwestycji dzięki wyszukiwaniu nieruchomości będących okazją inwestycyjną i taniemu (choć jakościowo wysokiemu) wyremontowaniu i wynajęciu ich przy niskich kosztach własnych. Dzięki dużej skali działania Mzuri CFI ma dostęp do większych transakcji niedostępnych przy niskim kapitale (np. zakup całych kamienic) oraz dostęp do okazji inwestycyjnych w całej Polsce. Zebrany kapitał zabezpieczony jest realnymi aktywami, które charakteryzuje dywersyfikacja na wiele lokalizacji i typów projektów inwestycyjnych. I co ważne – inwestor ma spokój, nie traci czasu wolnego i nie musi znać się na inwestowaniu (nie musi nawet mieszkać w Polsce!). Wszystko zrobią za niego specjaliści z Grupy Mzuri.

Jeżeli chcieliby Państwo otrzymać bardziej szczegółowe informacje na temat Mzuri CFI i planów związanych z kolejnymi edycjami, zapraszamy do zapisania się do newslettera, wystarczy wysłać email z treścią „Mzuri CFI” na adres biuro@mzuricfi.pl.

Zapraszamy również do odwiedzania stron internetowych www.mzuriCFI.pl i www.mzuri.pl.

O Grupie Mzuri

logo CFIMzuri jest największą w Polsce firmą obsługującą najem mieszkań i jedyną firmą, która kompleksowo łączy usługi inwestycyjne i zarządzania mieszkaniami. Zarządza ponad 1.300 mieszkaniami i domami na wynajem w blisko dwudziestu miastach Polski. Około 25% z tych nieruchomości zostało kupione przez specjalistów z Grupy Mzuri. Grupa Mzuri wyszukuje okazje inwestycyjne i przeprowadza proces zakupu i remontu mieszkań dla inwestorów i może poszczycić się liczbą kilkuset zadowolonych Klientów z Polski i z zagranicy.

źródło: Grupa Mzuri

wpis sponsorowany

share on:
Redakcja

Redakcja

Redakcja portalu crowdfunding.pl

Leave a Reply