Projekty warte wsparcia #2

share on:

Subiektywny wybór najciekawszych, cieszących się zainteresowaniem i ważnych projektów wysokiej jakości na polskich portalach finansowania społecznościowego.

Biblia Audio

  

Wielka superprodukcja, gigantyczne przedsięwzięcie organizacyjne, a w dodatku projekt po realizacji będzie dostępny bezpłatnie. To nie jest łatwe zadanie, ale Krzysztof Czeczot i Maciek „mediafun” Budzich zaangażowali gwiazdy i profesjonalistów do wydania audiobooka Biblii Tysiąclecia. Potrzeba aż 200 tys., ale już teraz możesz obejrzeć fragmenty dzieła i włączyć się w jego realizację. Wesprzyj projekt Biblia Audio!

Buduj kolekcję sztuki w Zachęcie

  

Nie trzeba być znawcą, żeby wiedzieć czym jest Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki i Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych. Teraz możesz nie tylko podziwiać dzieła, ale też zostać mecenasem zakupienia nowych dzieł do kolekcji! Projekt prowadzony w modelu flexible, a więc każda złotówka zostanie wykorzystana na realizację celu projektu. Wesprzyj projekt Buduj z nami kolekcję Zachęty!

Lamokrady

  

Lamokrady to nasza autorska gra karciana dla 2 do 6 osób. Dynamiczna rozgrywka trwa od 30 do 45 minut, podczas której Gracze zaganiają stadka Lam, Alpak lub Gwanako za które otrzymują punkty. Mogą również podsyłać innym graczom Kaczki lub podbierać cenne zwierzęta za pomocą tytułowych Lamokradów! W talii znajduje się aż 150 kart! Z myślą o najmłodszych fanach gier planszowych i karcianych, przygotowujemy dodatkowe, specjalne zasady pozwalające grać w Lamokrady również dzieciom, nawet od 6 roku życia!

Niewiele osób jest zaangażowanych w finansowanie społecznościowe tak długo jak autor projektu – Mateusz Hauschild. Projekt bez udziału gwiazd, ale za to prowadzony według konkretnej strategii działań offline i online, poprzedzony intensywną kampanią pre-crowdfunding. Dobry przykład dla początkujących. Wesprzyj projekt Lamokrady!

Znasz inny ciekawy projekt? Daj znać w komentarzu pod wpisem lub na facebooku!

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply