10 MILIONÓW NA ZRZUTKA.PL

share on:

22. czerwca 2016 stanie się symboliczną datą dla całego zespołu zrzutka.pl. Użytkownicy portalu w 16 220 zrzutkach wpłacili łącznie ponad 10 milionów złotych.

zrzutka pl

Informacja o 8-cyfrowej sumie transakcji zbiegła się w czasie z ogłoszeniem nowej subplatformy – pomagam.zrzutka.pl. Nowe narzędzie jest dedykowane organizacjom pozarządowym, w szczególności tym, które realizują projekty charytatywne i społeczne.

Pomagam.zrzutka.pl to nasza nowa platforma dedykowana dla fundacji. Działa identycznie jak zrzutka.pl z tą różnicą, że organizatorami zrzutek na pomagam.zrzutka.pl mogą być tylko w pełni zweryfikowane (przelewem weryfikacyjnym oraz stosownymi dokumentami) fundacje i inne NGO.  Dowiedz się, dlaczego stworzyliśmy pomagam.zrzutka.pl!

Wchodząc na pomagam.zrzutka.pl każdy może mieć 100% pewność, że organizatorem jest zweryfikowana przez nas fundacja (lub inna NGO).

Nasza nowa platforma jest również dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy samodzielnie zbierają środki korzystając ze zrzutka.pl, jednak brakuje im doświadczonej ręki i potrzebują pomocy – na pomagam.zrzutka.pl mogą nawiązać kontakt z działającymi tam fundacjami i poprosić o wystartowanie i prowadzenie zrzutki w ich imieniu.
zrzutka.pl

Zrzutka.pl to popularne i bardzo proste w obsłudze narzędzie do zbierania pieniędzy online. Użytkownicy mogą założyć zarówno profil prywatny (dostępny dla osób wybranych przez organizatora) lub publiczny. Więcej informacji na zrzutka.pl.

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply