Pojąć Głębię – crowdfunding innowacji społecznej

share on:

Łączą doświadczenia profesjonalnych nurków i społeczników, by pomóc osobom niepełnosprawnym. Zespół Spółdzielni Socjalnej Dalba rozpoczął kampanię Pojąć Głębię – warto wesprzeć tę ważną inicjatywę już teraz!

pojac glebie crowdfunding

– Dzięki projektowi Pojąć Głebię, łamiemy kolejne stereotypy związane z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Pokazując im inne aspekty życia, do których nigdy nie mieli dostępu z powodu swoich ograniczeń – piszą inicjatorzy. Do tej pory odbyło się kilka udanych prób oraz zakończono dwa etapy projektu. Na realizację kolejnego potrzebują 50 000 zł, a kompletna realizacja wymaga 113 000 zł. Pojąć Głębie ma jednak przysłużyć się wielu osobom w przyszłości.

Nasz projekt to innowacja społeczna tworzona przez psychologów, nurków oraz doświadczony zespół Spółdzielni Socjalnej Dalba (twórcy jedynego w Polsce i 6. Na świecie Browaru Spółdzielczego). Wyznaczamy nowe standardy i chcemy poprawić jakość życia osób niepełnosprawnych oraz wzmocnić ich wiarę we własne siły. Dzięki Twojemu zaangażowaniu będziemy mogli dalej rozwijać ten projekt, łamać kolejne stereotypy i sięgać po więcej! Wesprzyj projekt i pomóż zdolnym, członkom spółdzielni Pojąć Głębię! – tak w opisie projektu zachęcają do wsparcia twórcy kampanii.

W projekcie dostępnych jest dużo bonusów, z których każdy nawiązuje do morza, a jednocześnie daje wiele możliwości wyboru dla wspierających Pojąć Głębię.

pojac glebie kampania

Wesprzyj Pojąć Głębię – innowacyjny program nurkowania, którego celem jest wzmacnianie niezależności, poczucia własnej wartości i pewności siebie u osób niepełnosprawnych intelektualnie poprzez nurkowanie o charakterze rehabilitacyjnym i terapeutycznym!”

pojac glebie wspieram to

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply