WYWROTKA – Poznań może zyskać galaktyczne miejsce

share on:

Wywrotka powstaje z połączenia pasji do sportu, miłości do inności oraz głębokiego przekonania że takie miejsce w Poznaniu jest niezbędne” – piszą twórcy areny do jazdy na wrotkach i rolkach. Możesz współtworzyć to miejsce.

 

Poznań oferuje ograniczoną ofertę uprawiania sportu, aktywnego spędzania czasu dlatego Michał Krzymowski z zespołem postanowił stworzyć roller-arenę. Ciekawą przestrzeń dla rodzin, amatorów, profesjonalnych rolkarzy i każdego, kto chciałby zorganizować nietypowe wydarzenie.

Wywrotka będzie miejscem wyjątkowym, we wnętrzach utrzymanych w klimacie inter-galactic powstaje 350m2 drogi mlecznej do szalonej jazdy na wrotkach. Na pozostałej przestrzeni znajdować się będą przebieralnie, wypożyczalnia sprzętu, latająca kawiarenka oraz liczne miejsca relaksu.

Za cel postawiliśmy sobie walkę z nudą, przyziemnością i siłami zła. Tworzymy miejsce do podróży w czasie i przestrzeni, w którym spróbujesz swoich sił w jeździe na wrotkach, weźmiesz udział w ciekawych imprezach tematycznych, wyprawisz międzygalaktyczną imprezę lub po prostu urwiesz się od nudy.

Poznałem Michała osobiście i cieszę się, że takie aktywne, wiarygodne osoby biorą się za ciekawe przedsięwzięcia rozwijające infrastrukturę sportową w moim rodzinnym Poznaniu. Warto dołączyć do grona wspierających to przedsięwzięcie wybierając bonus na wspieram.to/wywrotkapoznan

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply