Listopad miesiącem FinTech

share on:

Już niebawem w Warszawie odbędzie się trzecia edycja FinTech Digital Congress. Digitalizacja, postęp technologiczny, antycypacja zmieniających się wymagań klientów cyfrowych, innowacyjne modele biznesowe, zmiany w regulacjach i ujednolicanie rynku usług – wszystko to napędza dynamiczny rozwój branży fintech, mającej coraz szerszy wpływ na obecny i przyszły układ rynku usług finansowych.

Crowdfunding.pl jest partnerem medialnym FinTech Digital Congress

W związku z tym, już po raz trzeci, w dniach 23-24 listopada 2017 r. w warszawskim Hotelu Westin odbędzie się konferencja zrzeszająca uczestników i twórców dynamicznie rosnącej branży fintech w tym przedstawicieli dojrzałego sektora finansowego, start-upów oraz inwestorów i przedstawicieli funduszy inwestycyjnych.

Wysoki poziom merytoryczny konferencji zapewnią zaproszeni prelegenci:

•      Hesus Inoma, Founder & CEO, WeSavvy, Ireland

•      Imran Khan, Head of Communications, Wirex

•      Charles Delingpole, CEO, Comply Advantage

•      Michał Panowicz, Chief Product and Information Officer, Kreditech

•      Grzegorz Pawlicki, Director of Innovation & Customer Experience, PKO Bank Polski

•      Paweł Kuskowski, Prezes Zarządu, Coinfirm

FinTech Digital Congress odbywa się symultanicznie z drugą edycją InsurTech Digital Congres – konferencji poświęconej wdrażaniu nowoczesnych technologii w branży ubezpieczeniowej.

Zapraszamy do zapoznania się z foto i wideo relacją z poprzedniej edycji, która odbyła się w maju jako jedna z trzech ścieżek FutureTech Congress.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: fintechdigitalcongress.pl oraz Facebooku i Twitterze

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply