Zrzutka.pl gra z WOŚP – łatwe pomaganie online

share on:

Zrzutka.pl gra z WOŚP od kilku lat, ale tego jeszcze nie było! Jakie niespodzianki czekają na Was w tym roku?

Podczas 26 finału Zrzutka gra razem z Mastercard i Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Z inicjatywy Mastercard uruchomione zostały indywidualne eSkarbonki dla wolontariuszy WOŚP – eSkarbonki to specjalne zrzutki tworzone na zrzutka.pl! Mastercard we współpracy z Wielka Orkiestrą Świątecznej Pomocy, stworzył portal iWolontariusz – bazę obejmującą wszystkich wolontariuszy Finałów WOŚP. Każdy zarejestrowany użytkownik podczas tegorocznego finału może jednym kliknięciem założyć zrzutkę dla WOŚP z poziomu swojego profilu na iWolontariuszu (dzięki temu wolontariusze będą posiadaczami nie tylko tradycyjnych, ale również wirtualnych puszek WOŚP obsługiwanych przez zrzutka.pl).

Poniżej krótki przewodnik po zrzutce podczas 26 Finału WOŚP!

1. Główna zbiórka znajduje się pod adresem https://eSkarbonka.wosp.org.pl(tą samą stronę odpalisz wpisując tradycyjne zrzutka.pl/wosp), na tej zbiórce:

  • każdy może dokonać wpłaty,
  • za każdą wpłatę na niebie zostanie zapalona gwiazdka, a swoją wpłatę możesz odnaleźć korzystając z wyszukiwarki, której okienko znajdziesz w sercu,
  • na tę zbiórkę można wpłacać online (ze strony), a w dniach finału tj. 13-14.01.2017, będzie to także możliwe z terminala płatniczego ustawionego na placu przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie
  • wpłaty na eSkarbonka.wosp.org.pl będą wyświetlane na telebimie znajdującym się przed Pałacem Kultury i Nauki
  • MasterCard powiększy wpłaty dokonane za pomocą Masterpass! Dzięki temu wpłaty dokonane tą metodą zostaną nagrodzone większymi gwiazdkami na niebie WOŚP

2. Zrzutka.pl została zintegrowana ze stroną https://iwolontariusz.wosp.org.pl, dzięki temu:

  • każdy wolontariusz WOŚP będzie mógł jednym kliknięciem założyć zrzutkę dla WOŚP z poziomu swojego profilu na iWolontariuszu (dzięki temu wolontariusze będą posiadaczami nie tylko standardowych puszek, ale również wirtualnych skarbonek WOŚP na zrzutka.pl)
  • każda z wpłat dokonanych na zrzutki poszczególnych wolontariuszy, zostanie wyświetlona jako indywidualna gwiazdka na głównym 'zrzutkowym’ niebie WOŚP (czyli https://zrzutka.pl/wosp)
  • dodatkowo zrzutka każdego wolontariusza będzie osobną gwiazdką na eSkarbonka.wosp.org.pl (czyli https://zrzutka.pl/wosp).

WAŻNE – wielkość gwiazdek będzie wprost proporcjonalna do wysokości wpłat. Gwiazdki reprezentujące zrzutki wolontariuszy będą miały wielkość wprost proporcjonalną do sumy zebranej na każdej z takich zrzutek! MasterCard dodatkowo powiększy gwiazdki osób, które wpłaciły korzystając z Masterpass lub kartami Mastercard. Wszystkie wpłaty zebrane na https://zrzutka.pl/wosp oraz na zrzutkach wolontariuszy zostaną (tuż po dniu finału) automatycznie przekazane na konto WOŚP.

Zapraszamy do wsparcia akcji na eSkarbonka.wosp.org.pl lub zrzutka.pl/wosp

Wpłacać można również na indywidualnych eSkarbonkach Wolontariuszy i Szefów Sztabów – mają one zawsze adres zaczynający się od https://zrzutka.pl/[…] i czarne tło, na którym znajdują się logotypy 26. Finału oraz Mastercard (w odróżnieniu od białego tła, bez logotypów, w klasycznym wyglądzie innych zbiórek na zrzutka.pl). Wygląd takiej oryginalnej eSkarbonki Wolontariusza/Sztabu prezentuje poniższe zdjęcie. Warto również zwrócić uwagę na informację zawartą w profilu organizatora, że zbiórka taka jest 'Na rzecz WOŚP”.

Źródło: zrzutka.pl, WOŚP

share on:
Redakcja

Redakcja

Redakcja portalu crowdfunding.pl

Leave a Reply