Zakładasz zbiórkę na świąteczne prezenty i wspierasz projekty charytatywne!

share on:

Zrzutka.pl prowadzi specjalną akcję wsparcia akcji charytatywnych. Jeśli 200 zbiórek zakończy się zebraniem 100% celu, to partner brykacze.pl przekaże 7.500,00 wybranej organizacji pozarządowej. Pierwszym beneficjentem będą podopieczni oddziału hematologii i onkologii Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu!

Partner akcji zrzutka.pl/brykacze za 200 zrzutek zakończonych sukcesem od rozpoczęcia akcji przekaże poważne środki. Pomóc można w bardzo prosty sposób – nawet jeśli zrzucasz się ze znajomymi na prezent, wspólny wyjazd lub cel społeczny to możesz zapunktować!

Na chwilę obecną licznik pokazuje 32 punkty i każdy z Was może dołączyć ze swoją bezkosztową zbiórką. Wesprzeć cele charytatywne można także wykorzystując łatwe w obsłudze narzędzia zrzutki i zapraszając rodzinę oraz znajomych!

O tym jak w łatwy sposób założyć projekt prywatny lub publiczny na zrzutka.pl dowiesz się tutaj: Jak założyć szybką i bezpieczną zbiórkę pieniędzy?

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply