Waves Blockchain Day powered by Blockchain Alliance and Partners – 28.03.

share on:

Tematami przewodnimi Waves Blockchain Day powered by Blockchain Alliance and Partners będzie Blockchain dla biznesu oraz decentralizacja w zakresie papierów wartościowych i regulacji sprzyjających tokenizacji. Podczas wydarzenia zostaną zademonstrowane i omówione już wdrożone rozwiązania Blockchain dla przedsiębiorstw oraz MVP (minimum viable product) technologii Blockchain w Polsce i na świecie. Spotkanie pozwoli bliżej zapoznać się z innowacjami w biznesie przez inwestorów w Blockchain.

Crowdfunding.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

W dniu 28 marca 2019 w głównej siedzibie Mercedes-Benz Polska zaplanowano między innymi wystąpienie wytwórcy technologii Waves i prezentacja jej zastosowań przez Tokenomica, biSecurities, BlockchainCar, Copernicoini. Warto wspomnieć, że Waves posiada platformę Blockchain dla tokenizacji aktywów, co stawia to rozwiązanie na 22 miejscu kapitalizacji pod względem CoinMarketCap czy coinpaprika.

Odbędą się prezentacje polskich i zagranicznych startupów, korporacji technologicznych opartych na technologii Waves w zakresie automobility, carsharing, tokenizacji aktywów oraz narzędzia do marketingu wdrożonego i używanego przez Urząd Marszałkowski w Olsztynie. Planowane są prezentacje MVP systemów firmy Veriori S.A. opartych o Hyper Ledger firmy IBM, rozwiązania Microsoft Azure wspierające funkcjonowanie sieci Waves. Nie zabraknie również wystąpień w zakresie prawa, sprzedaży, adopcji w branży Blockchain.

Spotkanie odbywa się częściowo w języku angielskim, w większości języku polskim.


Spotkanie będzie promowało rozwój branży w bezpośredni sposób, łącząc partnerów wydarzenia, gości z kapitałem, klientami i możliwościami na powstającym rynku. Planowane są 20 – minutowe sesje matchmakingowe przyspieszające generowanie kontaktów biznesowych. Kolejną nowością na wydarzeniu będą części Hyde Park podczas przerw kawowych, kiedy to uczestnicy wydarzenia będą mogli zmarketingować swoją ideę. Wydarzenie zakończy się dyskusją z prelegentami oraz sesją networkingową.

Link do rejestracji https://wavesblockchainday.evenea.pl/


share on:
Daria Turovtseva

Daria Turovtseva

Badacz modeli alternatywnego finansowania oraz rynku innowacji cyfrowych. Magister "Quantitative Finance"

Leave a Reply