MEDIAR & MatchDiary – prezentacja projektu ITO

share on:

Zespół MEDIAR zaprasza na konferencję poświęconą prezentacji projektu ITO, która się odbędzie 20 października, w Katowicach. Pomysłodawcy startupu, łączącego w sobie innowacyjną technologię i pasję do sportu, przedstawią postępy swoich prac w obszarach strategii, tokenomii, partnerstwa i komunikacji, zaprezentują pierwszą aplikację z rodziny MEDIAR – MatchDiary oraz podzielą się planami na przyszłość.

MEDIAR to nowoczesny ekosystem tworzony dla społeczności kibiców, jednoczący miłośników sportu z całego świata. To pierwsza platforma, w pełni zarządzana przez kibiców. Jak twierdzi zespół, MEDIAR zaspokoi wszelkie potrzeby fana oraz pozwoli na czerpanie korzyści z pasji do sportu. Poza tworzeniem własnych aplikacji dla fanów najpopularniejszych sportów, w perspektywie jest zamiar budowania rozwiązań technologicznych dla mniejszych społeczności wokół dowolnego sportu, klubu, inicjatywy.

MEDIAR implementuje rewolucyjną technologię blockchain, która zapewnia wiarygodność, decentralizację, globalność oraz wygodę wewnątrz systemu. Całe środowisko jest zasilane narzędziem cyfrowym – tokenem MEDIAR (MDR), za pomocą którego tworzy się absolutnie nowa gospodarka.

MatchDiary to pierwszy produkt ekosystemu MEDIAR – aplikacja dla kibiców piłki nożnej, wprowadzająca ich w nowy wymiar emocji sportowych. Pozwala na innowacyjną wymianę doświadczeniami, wynagradzanie za wartościowe treści, interakcję oraz dostęp do wielu innych możliwości.

Jesteś kibicem? Interesujesz się innowacyjnymi rozwiązaniami, a może nowymi modelami inwestycji? Chcesz być częścią globalnej społeczności? To spotkanie jest właśnie dla Ciebie! Zespół MEDIAR, praktycy z rynku blockchain, sportowcy, influencerzy i pasjonaci sportu oraz zespół projektu spotkają się na konferencji 20 października w Katowicach.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: http://mediar-konferencja.pl

#FansTogether #MatchDiaryTeam  #MEDIAR

share on:
Daria Turovtseva

Daria Turovtseva

Badacz modeli alternatywnego finansowania oraz rynku innowacji cyfrowych. Magister "Quantitative Finance"

Leave a Reply