Redakcja

Witaj na crowdfunding.pl!

Nazywam się Karol Król i od 9 lat zawodowo zajmuje się projektami na pograniczu finansów, marketingu i nowych mediów. Promuję finansowanie społecznościowe (ang. crowdfunding) edukując rynek i współpracując z projektodawcami, klientami instytucjonalnymi oraz administracją publiczną.

  • 50+ przeprowadzonych warsztatów i wystąpień publicznych
  • 120+ zakończonych sukcesem kampanii finansowania społecznościowego, których twórcom pomagałem
  • 500+ wpisów i artykułów tematycznych na crowdfunding.pl oraz w wiodących polskich i zagranicznych mediach
  • jestem współzałożycielem Centrum Gospodarki Społecznościowej, Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu i European Crowdfunding Network
  • jestem autorem książki „Crowdfunding. Od pomysłu do biznesu, dzięki społeczności” oraz kilku publikacji akademickich i raportów merytorycznych

 

karol krol crowdfunding

 

Bio:

Karol Król – współzałożyciel Centrum Gospodarki Społecznościowej (cgs.org.pl), Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu oraz właściciel portali crowdfunding.pl i crowdinvesting.pl. Wykłada i doradza w zakresie alternatywnych finansów, crowdsourcingu i zajmuje się organizacją finansowania dla przedsiębiorstw we wczesnych fazach rozwoju.
Jest autorem książki „Crowdfunding. Od pomysłu do biznesu, dzięki społeczności”, licznych publikacji branżowych i organizatorem cyklu konferencji „Innowacje w finansowaniu MMŚP”. Konsultant wielu firm i instytucji sektora publicznego, doradzał ponad 100 autorom kampanii finansowania społecznościowego.
Absolwent kierunku inwestycje kapitałowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. W przeszłości zajmował się przedsięwzięciami z obszaru ICT oraz e-commerce. Jest mentorem AIP Business Link i współpracownikiem kilku organizacji pozarządowych.
Profil na LinkedIn
Konto na Twitter

ZAUFALI MI:

Zachęcam do zapoznania się z treścią portalu, skorzystania z FAQ, kontaktu oraz zapoznania się z ofertą biznesową.

If you wish to contact me, use contact tab and feel welcome to read posts in english version category.

Kontakt dla mediów i sprzedaż powierzchni reklamowych: info@crowdfunding.pl

Informacje dla organizatorów konferencji i mediów:

Logo Crowdfunding.pl

Zdjęcie Karol Król 1

Zdjęcie Karol Król 2

2 komentarze

Dodaj komentarz