Rynek kapitałowy bogatszy o innowacje – konferencja 26.02. w Poznaniu

share on:

Rynek kapitałowy zmienia się wraz z rozwojem technologicznym oraz wzrostem oczekiwań jego użytkowników. Przyjdź na konferencję poświęconą innowacjom i dowiedz się jakie trendy i rozwiązania są widoczne obecnie na rynku kapitałowym!

Crowdfunding.pl objął patronat nad wydarzeniem.

Prelegenci, to specjaliści z rynku kapitałowego i crowdfundingu. Wystąpią m.in. Karol Król i eksperci Grupy INC S.A. Przedstawią Wam nowoczesne modele finansowania oraz opowiedzą o innowacjach m.in. z zakresu ETF-ów, instrumentów pochodnych oraz instrumentów strukturyzowanych.

Podczas spotkania zostanie również zaprezentowana nowoczesna platforma ofert publicznych – CrowdConnect, która oparta jest o ideę crowdinvesting’u, inaczej postrzeganego jako crowdfunding udziałowy, equity crowdfunding lub inwestycyjny model finansowania społecznościowego.

Lista prelegentów oraz tematy ich wystąpień zostanie zaprezentowana w wydarzeniu: 
https://www.facebook.com/events/246332509648101/

Poza wysłuchaniem prelekcji, będziecie mogli wziąć udział w konkursie z nagrodami. Wypełniając krótka ankietę, będziecie mieli szanse otrzymać zegarek Plantwear. Dlaczego akurat tej marki i co ona ma wspólnego z tematyką spotkania? Dowiecie się podczas konferencji!

📆 26 lutego 2019 (wtorek)
🕗 11:30-16:00
📍 sala 111A (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, al. Niepodległości 10)

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a ilość miejsc na sali ograniczona. Dlatego, aby zapewnić sobie miejsce, prosimy o wypełnienie formularza. Osoby bez biletów będą wpuszczane 5 minut przed rozpoczęciem.

Link do zapisów: https://goo.gl/forms/vbZ1C3PEqGqYGoAF2

share on:
Daria Turovtseva

Daria Turovtseva

Badacz modeli alternatywnego finansowania oraz rynku innowacji cyfrowych. Magister "Quantitative Finance"

Leave a Reply