Znajdź drogę do szczęścia – płyta Mariposa „Efekt Motyla”

share on:

Ostatnio rynek crowdfundingu w Polsce co raz częściej jest przedmiotem dyskusji i analiz. Pojawiają się nowe platformy, wolumen branży rośnie, zwiększa się udział regulatora, to wszystko wpływa na świadomość społeczeństwa, branża przechodzi na nowy poziom. Obserwujemy co raz więcej projektów, które stawią na celu nie tylko zebranie kapitału, ale także przekazanie wyjątkowej myśli, opinii, wiedzy, wartości. Pięknym przykładem jest kampania crowdfundingowa – Album Mariposa „Efekt Motyla”.

Celem kampanii jest zwiększenie potrzeby przemiany, świadomości oraz wydanie płyty „Efekt Motyla”, która mówi o drodze do szczęścia. Nagrany na Kubie album składa się z 13 piosenek w afro-kubańskim stylu. Autorką jest wokalistką i kompozytorką, podróżniczką i fotografką (m.in. National Geographic), producentką filmów dla Discovery i TVP, oraz mówczynią motywacyjną Asia Pyrek.

Moja muzyka i zawarty w niej przekaz dostarczą Ci sporej dawki inspiracji i pozytywnej energii, a afro-kubańskie rytmy i melodie wniosą radość do Twojego życia. Jest więc szansa, że „Efekt Motyla” doda Ci skrzydeł.

Asia Pyrek

Album w całości opowiada o kobiecie, która z samotności, zabiegania, życia w schematach i spełniania oczekiwań innych ludzi w połowie płyty „ma sen”. W nim dowiaduje się, że jej życie ma mieć sens. Zaczyna szukać swojej drogi i odnajduje siebie. Odczuwa radość, bo w końcu wie, kim jest i żyć po swojemu. „EFEKT MOTYLA” to płyta, która pokazuje, że do szczęścia nie trzeba wielkich starań i poświęceń, że często małe działania mogą przynieść duże zmiany.

Utwory zawarte na tym krążku stanowią spójną całość. To pewnego rodzaju pamiętnik opowiadający o drodze do szczęścia i samorealizacji, o znalezieniu sposobu na życie, o tym, jak zacząć się cieszyć samym faktem, że istniejemy. Dopóki nie poznamy samych siebie i swoich tęsknot, nie mamy się czym dzielić ze światem zewnętrznym. Dopiero po zbudowaniu własnych wewnętrznych fundamentów i osiągnięciu samoakceptacji – prawdziwie możemy inspirować innych.

Moją autorską płytę nagrałam w legendarnym studiu EGREM w Hawanie, na Kubie. Wzięli w tym udział najlepsi muzycy afro-kubańskiego stylu: członkowie zespołów Buena Vista Social Club (Amadito Valdés), Afro-Cuban All Stars, Chucho Valdés. Gościnnie wystąpiła Urszula Dudziak i kubańska diva operowa Milagros de los Ángeles Soto. Album jest pełen afro-kubańskich rytmów i tamtejszej radości. 

Asia Pyrek

Wesprzyj wydanie płyty Mariposa „Efekt Motyla”, która mówi o drodze do spełnionego i radosnego życia:
1. Przejdź do projektu klikając w link https://wspieram.to/plytamariposa/
2. Wybierz nagrodę i dokonaj płatności online
3. Udostępnij link do projektu swoim znajomym

Stań się częścią tego projektu i ambasadorem radości życia 🎶💃

share on:
Daria Turovtseva

Daria Turovtseva

Badacz modeli alternatywnego finansowania oraz rynku innowacji cyfrowych. Magister "Quantitative Finance"

Leave a Reply