2 000 000 wpłat na Zrzutka.pl

share on:

Portal crowdfundingowy Zrzutka.pl ciągle utrzymuje status lidera swojej kategorii w Polsce pod kątem wolumenu transakcji. Łączna suma zebranych środków równa się około 130 milionów. A dzisiaj osiągnięto kolejny krok milowy – 2 000 000 wpłat na Zrzutce.

Jak twierdzą założycieli Zrzutka.pl, osiągnięcie pierwszego miliona wpłat zajęło ponad 5 lat. Natomiast, zebranie kolejnego miliona – trochę ponad pół roku. To świadczy o ogromnym sukcesie portalu, popularności jego nowości technologicznych oraz o rozwoju kultury wsparcia inicjatyw online w Polsce.

Jakie możliwości są dostępne na Zrzutce?

Zrzutka.pl to tysiące zrzutek publicznych i prywatnych na przeróżne cele – charytatywne, rozrywkowe, kreatywne, edukacyjne i inne. To również zbiórki mające na celu np. grupową sprzedaż towarów po preferencyjnych cenach. Poza tym to możliwość 'rozliczeń’,

Dzięki tej funkcjonalności zbilansujecie swoje wydatki ze znajomymi, a wszystko zakończycie zrzutką, która w prosty (i natychmiastowy) sposób pozwoli Wam na uregulowanie między sobą wspólnych wydatków.

Zrzutka.pl

Aplikację zrzutka.pl można pobrać bezpłatnie w  Sklepie Google Play oraz na App Store.

<iframe width="400" height="435" src="https://zrzutka.pl/6gc4ga/widget" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply