Pebble dystrybuowane na początku 2013

share on:

Wiele wskazuje na to, że wspierający zakończony największym sukcesem projekt wyprodukowania zegarka Pebble już niebawem doczekają się realizacji.

Pebble Technologies zbiera szczegółowe informacje dotyczące wyboru koloru, ponieważ zakończona została produkcja plastikowych oprawek zegarka. Mimo zniecierpliwienia, fani raczej pozytywnie reagują na kolejne informacje płynące z zespołu Erica Micgovskiego, autora projektu. Choć nie została podana dokładna data rozpoczęcia dystrybucji ponad 85 tys. Pebble do ponad 65000 wspierających ze 133 krajów, to pod koniec grudnia ruszy finalna produkcja seryjna. Na pytanie zadane na twitterze, czy mozna spodziewać się zegarków w styczniu lub lutym na oficjalnym koncie nie pojawiła się szczegółowa odpowiedź, ale wiele wskazuje, że to osiągalny termin.

Pebble: E-Paper Watch for iPhone and Android zakończył się gigantycznym sukcesem na kickstarterze w maju tego roku. Cel finansowy w wysokości $100 000 został przekroczony ponad stukrotnie, a dokładnie na kwocie $10 266 845. Tak gigantyczne zainteresowanie sprawiło, że znacząco przedłużył się proces przygotowania zegarka.

share on:
K. Król

K. Król

Reaktor crowdfunding.pl

Leave a Reply