Spike Lee pójdzie z Tobą na obiad, żeby nakręcić film

share on:

W osobistym i szczerym liście znany reżyser zachęca do wsparcia jego kolejnego filmu. „Mam inną wizję tego, czym może być przemysł filmowy (…) i dlatego korzystam z kickstatera”. Projekt zostanie zrealizowany, jeśli w ciągu 30 dni artysta zbierze 1 250 000 dolarów.

Źródło: kickstarter.com
Źródło: kickstarter.com

I have a different vision of what Cinema can be, a different vision of what some under-served Audiences might want to see. That is why I am here on KICKSTARTER, to raise the Funds for The New Spike Lee Joint, to get this BAD BOY financed. Nothing in Life is Free and if you want something you got to pay for it. If you have liked any of my Films in the past, this is the price it costs to see another one (which can be less than the cost of one Movie Ticket). We feel the different levels on contributions make it affordable for everyone to GET DOWN FOR THE CAUSE.

Spike Lee to kolejna gwiazda, która korzysta z finansowania społecznościowego. On jednak deklaruje, że wszystkie środki trafią na sfinansowanie filmu, a nie do jego kieszeni. Spike z pewnością nie ma problemu ze znalezieniem sponsorów i producentów dla swoich produkcji, ale próbuje wykorzystać swoją markę to zrobienia filmu, który na pewno nie będzie blockbusterem.

Ciekawie prezentują się nagrody i to one dla fanów artysty stanowią niespotykaną gratkę:

  • DVD z autografem Spike’a Lee ($50+)
  • Podwójny bilet na światową premierę w Nowym Yorku, limit: 100 ($250)
  • Rozmowa telefoniczna z reżyserem ($500)
  • Podpisane buty Nike noszone przez Spike’a Lee ($750)
  • Zostań associate producer filmu, wraz z wymienieniem nazwiska w napisach końcowych ($5000)

Projekt ma szanse powodzenia, choć brakuje w nim nagród i treści wzbudzających faktyczne pożądanie i chęć przyłączenia się do projektu, dla osób które nie są zagorzałymi fanami Spike’a Lee.

Zobacz The Newest Hottest Spike Lee Joint” na kickstarter.com

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply