WspólnyProjekt.pl – nowy portal wystartował

share on:

WspólnyProjekt.pl to nowy portal nieudziałowego finansowania społecznościowego prowadzony przez zespół z Gdańska, kierowany przez doświadczonych przedsiębiorców – Daniela Pawelca oraz Adriana Skrockiego. Portal wystartował przed kilkoma tygodniami, a już wiadomo, że niebawem uruchomiona zostanie także platforma equity crowdfunding wspólnicy.pl.

wspolnyprojekt

Na portalu dostępnych jest już kilka projektów. Jeden z najciekawszych to „Let’s do robots!”, który sam wsparłem i to zdaje się w dniu jego startu.Prowadzi go Project Management Institute, a jego celem zakup części, które pozwolą zorganizować edukacyjne zajęcia dla dzieci, w tym budowę robotów.

W związku ze startem portalu wszyscy użytkownicy i internauci mogą wziąć udział w konkursie, w ramach którego wystarczy oddać głos na wybrany projekt i zaprosić do udziału znajomych. Zwycięski projekt otrzyma 5 000 zł wsparcia od sponsora, a uczestnicy konkursu tworzący własne „Grupy Trzymających Kciuki”, mogą otrzymać wartościowe nagrody.

Konkurs „Stwórz Grupę Trzymających Kciuki” polega na oddaniu głosu na jeden z projektów zamieszczonych na platformie www.wspolnyprojekt.pl oraz zebraniu grupy znajomych, którzy również oddadzą swoje głosy na wybrany projekt. Każdy uczestnik, który zbierze Grupę minimum 10 osób otrzymuje atrakcyjną koszulkę „Tworzącego Grupę Trzymających Kciuki”. Do wygrania w konkursie jest 1000 koszulek dla pierwszych uczestników, którzy stworzą własne Grupy. To jednak nie koniec. 40 uczestników, którzy stworzą największe Grupy otrzyma komplet kosmetyków od sponsora firmy Bell oraz będzie rywalizowało o nagrodę główną: skuter Vintage legendarnej marki Junak!! (źródło: informacja prasowa)

Zapraszam do dołączenia do mojej Grupy Trzymających Kciuki i wsparcia Let’s do Robots.

 

wspolnyprojekt konkurs

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

1 Comment

Leave a Reply