Avril Lavigne na platformie finansowania społecznościowego

share on:

Na invested.in, jednym ze starszych portali crowdfundingowych rozpoczęła się akcja The Rockstar Room, promowana przez znaną piosenkarkę Avril Lavigne.

Akcja została rozpoczęta w ramach zbliżających się urodzin artystki, która zachęca do wsparcia finansowego. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane fundacji Avril Lavigne Foundation i wykorzystane na wspieranie chorych dzieci. Akcja fundraisingowa na portalu finansowania społecznościowego nie jest niczym nowym, natomiast piosenkarka może zachęcić do niej spore grono osób. Mając 6 milionów „followersów” na twitterze i 20 milionów fanów na facebooku Avril może zachęcić do wsparcia i zaangażować dużą społeczność.

Wspierając akcję wpłatą od $5 do $1000 każdy może przyczynić się do pomocy dzieciakom, których opiekunowie dostaną narzędzia do terapii i wesprzeć projekt nagrania przez nie płyty.

Współpraca z Avril Lavigne może bardzo korzystnie wpłynąć na invested.in, natomiast cała akcja ma charakter charytatywny i rozmazuje to, czym portal zajmuje się na co dzień. Niemniej jednak kibicujemy akcji i czekamy na kolejne ciekawe inicjatywy z udziałem celebrytów, także w Polsce!

Zobacz akcję The Rockstar Room!

share on:
K. Król

K. Król

Reaktor crowdfunding.pl

Leave a Reply