Backstreet Boys na indiegogo.com

share on:

Nick Carter z legendarnego boysbandu Backstreet Boys prowadzi własny projekt finansowania społecznościowego. Nie dotyczy on jednak muzyki, a filmu.

Carter próbuje zebrać $85 000 na stworzenie pełnometrażowego horroru, którego producentem ma być min. Rob Carliner – producent „Szalonego serca”, które zdobyło dwa Oscary.

nick carter crowdfunding

The reason I’m looking to crowd fund this film is because it not only helps me to gauge interest in this project, but it gives my fans out there an opportunity to get access to what I’m doing that I wouldn’t be able to offer elsewhere. Having seen what a great community there is on Indiegogo supporting each other to make passion projects happen, this feels like the best way to do it.

Wśród bonusów dla wspierających, min. imienny tweet ($50), podziękowania w napisach końcowych ($60), album Backstreet Boys z autofgrafem ($100), a nawet rola w filmie ($6 000). Gratka dla fanów Nicka, pytanie, czy społeczność uwierzy, że frontman boysbandu stworzy dobry horror, ale zawsze można wybrać w ramach świadczenia zwrotnego nową płytę zespołu. Na razie na liczniku ponad połowa kwoty i 43 dni do końca.

 

NICK CARTER’S – EVIL BLESSINGS na indiegogo.com

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply