Ardeo sp. z o. o.

share on:

ardeo crowdcube

[divider]

Tytuł: Ardeo  Sp. z o.o.

Cel finansowy: 100 000 PLN

Zebranych: 102 000 (102,00%)*

Inwestorów: 2 (!)

Cena sprzedaży 1 jednostki: 100 PLN

Wycena: 2 000 000 PLN

Forma prawna: sp. z o. o.

Kategoria: technologia/softwarehouse

URL: https://www.crowdcube.pl/inwestycja/ardeo-15487

Portal/support techniczny: crowdcube.pl

Komentarz: –

*(a)w przypadku S.A. i S.K.A. projekt może zakończyć się sukcesem także, gdy nie osiągnięto 100% celu finansowego (b) w przypadku sp. z o. o. może wystąpić overfunding

[divider]

Equity story pre-crowdfunding:

Ardeo zmienia pomysły przedsiębiorców w aplikacje webowe , które napędzają ich biznes. Wspólnie projektujemy, tworzymy i rozwijamy rozwiązania optymalne dla potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Dbamy o swoich klientów, dlatego robimy wszystko by zapewnić wysoką jakość, szybkość i transparentność naszej pracy.

Jesteśmy softwarehousem z ponad 2 letnim doświadczeniem, pracującym w Warszawie i Wrocławiu. Realizowaliśmy projekty takie jak Cendo, Netmailer, Agritrac, eflower, AlgorTrade współpracując zarówno ze start-upami, jak i klientami korporacyjnymi. Realizujemy również własne pomysły, np. Incolo, Start-up skierowany do właścicieli nieruchomości. Obecnie rozszerzamy naszą działalność usługową o rynki zagraniczne.

Docieramy do szerokiej grupy odbiorców. Ta technologia sprawdza się przy tworzeniu:aplikacji Start-upowych, złożonych projektów (gdzie błędy w skomplikowanej architekturze są kosztowne), projektów, gdzie liczy się czas ich dostarczenia oraz pomysłów, które są dopiero rozwijane do aplikacji. Dzięki temu, możemy współpracować nie tylko ze Start-upami, ale i korporacjami, tworząc rozwiązania odpowiednie dla potrzeb użytkowników.

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply