II Kongres Sektora FinTech – 22.03.2018

share on:

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce zaprasza do udziału w II edycji Kongresu Sektora FinTech, który odbędzie się dnia 22 marca 2018 roku w Hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Sektor FinTech istotne wpływa na sektor usług finansowych w Polsce, rewolucjonizuje sposób funkcjonowania usług finansowych i wiele innych aspektów rynku finansowego. Kongres Sektora FinTech ma być miejscem spotkania oraz otwartej dyskusji na najbardziej aktualne kwestie dotyczące perspektyw i kierunków rozwoju tego sektora.

II edycja Kongresu ma poruszyć najbardziej istotne problemy rynku finansowego:

– współpracę sektora FinTech z sektorem bankowym oraz inwestorami zagranicznymi,

– klient w erze FinTech – czy już 3.0?

– alternatywne sposoby finansowania: crowdfunding, microfactoring.

Wśród zaproszonych ekspertów znajdują się przedstawicie Komisji Nadzoru Finansowego, biura Rzecznika Finansowego oraz praktycy rynku finansowego.

Zaproszenie do udziału w debacie kongresowej trafiło nie tylko do przedstawicieli sektora FinTech, ale też szerokiego  zakresu podmiotowego interesariuszy tego sektora – zaproszenie otrzymały banki, instytucje pożyczkowe, instytucje płatnicze, firmy doradztwa prawnego i strategicznego. Mamy nadzieję, że udział przedstawicieli tak wielu sektorów gwarantuje, że Kongres stanie się ważnym projektem merytorycznym i cenionym przez profesjonalistów miejscem wymiany doświadczeń.

Więcej informacji: www.kpf.pl

Crowdfunding.pl objęło patronat nad wydarzeniem

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply