Zrzutka.pl pozwala dodać nagrody w kreatorze zbiórki

share on:

Najbardziej popularny portal zbiórek online dodał nową, ważną funkcjonalność. Od niedawna na zrzutka.pl autorzy mogą w profilu projektu dodać nagrody dla wpłacających. Stwarza to zupełnie nowe możliwości angażowania społeczności do wsparcia.  

Po udostępnieniu aplikacji mobilnej, przekroczeniu 30 milionów złotych wpłat na przeszło 125 tysięcy zbiórek, zespół zrzutka.pl nie zwalnia i stale rozwija platformę. Przed kilkoma dniami dodano łatwą opcję dodania i edycji nagród. Jednym z pierwszych użytkowników nowych możliwości zbierania pieniędzy online była Po-Dzielnia, której projekt przedstawialiśmy. Zresztą test wyszedł wyśmienicie, bo zespół Givebox Poznań zebrał więcej, niż planował.

Nagrody w zamian za wsparcie to istotna forma angażowania wspierających. W przypadku projektów przedsprzedażowych jest kluczowa, natomiast zbiórki na cele charytatywne i społeczne raczej nie uwzględniają świadczeń zwrotnych. Teraz jest to możliwe i co ważne, to autor zrzutki decyduje, czy chce z funkcjonalności nagród skorzystać.

Jak dodać nagrody do profilu na zrzutka.pl?

Nagrody w swojej zrzutce ciekawie wykorzystuje artysta Jędrzej Wise.

Otrzymałem szansę, by w pełni nagrać moje utwory w miejscu o którym nigdy nawet nie śniłem. Producent muzyczny Robert L. Smith (zdobywca OSCARA i GRAMMY) usłyszał mój materiał i zaproponował mi nagranie płyty w swoim studio, w Nowym Jorku. Jedyną rzeczą, która stoi na przeszkodzie są koszty. Całkowity koszt to $23 000. Ja zainwestowałem wszystko co miałem w ten projekt, więc teraz potrzebuję Waszej pomocy!

PS. Dla osób, które zechcą mnie wesprzeć – oddaję całą swoją sztukę. Jako artysta wystawiałem swoje prace w takich miejscach jak Opera Gallery London czy The Exhibitionist. Wciąż tworzę rzeźby, instalacje i malarstwo. Prace, które chcę Wam oddać w zamian za pomoc, wykonane były na przełomie 2016 – 2018.

Rozpocznij zbiórkę pieniędzy online za darmo na zrzutka.pl

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply