KatolikWspiera.pl – finansowanie społecznościowe w przestrzeni katolickiej

share on:

„Podziel się dobrem!” – pod takim hasłem do społecznościowego finansowania projektów zaprasza katolikwspiera.pl. Nowy portal jest dedykowany projektom przestrzeni katolickiej.

Na portalu dostępne są już trzy kampanie, które mają zróżnicowane cele. Let Him Run zbiera środki na wydanie debiutanckiej płyty, GOoD Stage na organizację pierwszej edycji „Dni Katolickich Artystów i Twórców”, a Fundacja Aniołów Miłosierdzia na budę Hospicjum dla Dzieci na Litwie. Projekty, choć pozornie, różne łączy spełnianie głównych kryteriów weryfikacji – szerzenia dobra, ewangelizacji oraz transparentności w działaniu.

Teraz naprawdę możesz zrobić coś wyjątkowego. Wstać z kanapy i zacząć budować lepszy świat!

Wystarczy, że wejdziesz na katolikwspiera.pl i wesprzesz dowolnie wybrany projekt. Każdy Twój wkład jest na wagę nieba – tak do wsparcia zachęca Dominika Figurska. Aktorka jest w gronie ambsadorów wspierających budowę społeczności zainteresowanej zaangażowaniem w pomoc w realizacji ciekawych przedsięwzięć na katolikwspiera.pl.

Katolikwspiera.pl to wirtualne miejsce spotkań społeczności, która rzeczywiście może wspólnymi siłami zrobić wiele dobrego. Crowdfunding jest tu jedynie elementem ułatwiającym udzielenie wsparcia finansowego, ale cele powstania platformy są dużo większe. Moim zdaniem specjalistyczny portal, który narzuci i będzie pilnował przestrzegania zasad oraz wartości, może stać się kołem zamachowym do realizacji bardzo wielu przedsięwzięć.

 

Więcej informacji: www.katolikwspiera.pl

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply