Kongres Sektora FinTech – Zaproszenie

share on:

III edycja Kongresu Sektora FinTech odbędzie się dnia 7 marca 2019 roku w Hotelu Polonia Palace w Warszawie. Tegoroczny Kongres odbędzie się we współpracy ze Stowarzyszeniem Absolwentów MBA Politechniki Gdańskiej.

Crowdfunding.pl objął patronat nad wydarzeniem.

Od kilku lat obserwujemy istotny wpływ sektora FinTech na sektor usług finansowych w Polsce, możemy mówić o rewolucji w sposobie funkcjonowania usług finansowych i wielu innych aspektów rynku finansowego. Kongres to dobre miejsce, aby postawić ważne pytania dotyczące przyszłości sektora FinTech.

W tegorocznej agendzie Kongresu znajdą się tematy:

  1. Czynniki wzrostu sektora FinTech
  2. Otoczenie regulacyjne sektora FinTech
  3. Czy Peer2Peer może dobrze funkcjonować w Polsce? Jak wygląda sytuacja w Europie?  
  4. Jak wygląda polski sektor FinTech okiem inwestora?

Wśród zaproszonych ekspertów znajdują się przedstawiciele Komisji Nadzoru Finansowego, Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Finansów oraz praktycy rynku finansowego z Polski i zagranicy.

Ubiegłoroczna edycja Kongresu zgromadziła ponad 150 uczestników z sektora FinTech, banków, firm pożyczkowych, firm ubezpieczeniowych, doradztwa i pośrednictwa finansowego oraz dostawców produktów i usług, związanych z produktami kredytu konsumenckiego. Udział przedstawicieli tak wielu sektorów potwierdza, że Kongres stał się ważnym projektem merytorycznym i cenionym przez profesjonalistów miejscem wymiany doświadczeń. 

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w III edycji Kongresu Sektora FinTech.

Aktualna agenda i formularz rejestracji są dostępne na stronie: www.kpf.pl

share on:
Daria Turovtseva

Daria Turovtseva

Badacz modeli alternatywnego finansowania oraz rynku innowacji cyfrowych. Magister "Quantitative Finance"

Leave a Reply