Crowdfunding.pl objął patronat nad kategorią „ekocrowdfunding”

share on:

Z uwagi na prywatne zainteresowanie promocją postaw proekologicznych większości załogi crowdfunding.pl, z przyjemnością informujemy, że objęliśmy patronat specjalny nad typem projektów określonych jako „ekocrowdfunding”.

Pierwsze projekty, które wspieramy merytorycznie i medialnie to „EKOświadomość: film z wykładu” oraz „Lokalne Specjały w Twoim domu”. Jesteśmy w stałym kontakcie z twórcami i na bieżąco będziemy informować o rozwóju akcji oraz zachęcać Państwa do udziału. Niebawem poinformujemy też o sponsorach i partnerach akcji. W przypadku zainteresowania udziałem w tym ciekawym przedsięwzięciu zachęcamy do kontaktu na redakcyjnego maila info@crowdfunding.pl.

[box]

Autorką projektu EKOświadomość jest Ewa Sroka, która na co dzień promuje postawy proekologiczne prowadząc warsztaty z samodzielnej produkcji ekologicznych kosmetyków. Podczas zajęć pokazuje jak zrobić własnoręcznie kosmetyki i oceniać te dostępne na rynku pod kątem negatywnego wpływu na organizm. W projekcie finansowania społecznościowego zbiera środki na organizację wykładu, nakręcenie filmu i przygotowanie materiałów merytorycznych związanych z tą tematyką.

[/box]
Projekt „EKOświadomość: wykład i film”

[box]

Autorem projektu Lokalne Specjały w Twoim domu jest Adam Turowiec, który oferuje paczki z certyfikowanymi eko- i bio-produktami prosto od lokalnych producentów. Klub Konesera działa w w modelu subskrypcyjnym, gdzie co miesiąc otrzymuje się paczkę-niespodziankę. W swoim projekcie zachęca do próbowania nowych smaków, wspierania producentów lokalnej i zdrowej żywności, zachęca także do wybrania Paczek Degustacyjnych i produktów z portalu natoobe.pl jako prezentów gwiazdkowych.

[/box]

Projekt „Lokalne Specjały w Twoim domu”

Zachęcamy do wsparcia! Niech „ekocrowdfunding” rośnie w siłę!

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply