Jak bezpiecznie rozwinąć skrzydła i zwiększyć skalę swojego biznesu?

share on:

Bank Pekao S.A. i Partnerzy zapraszają na konferencję „Jak bezpiecznie rozwinąć skrzydła i zwiększyć skalę swojego biznesu?” 10.06.2014. Wydarzenie odbędzie się na Stadionie Narodowyw w Warszawie w Centrum Konferencyjnym, II piętro, Sala Londyn „A” (główne wejście od Al.Zielenieckiej).

Wśród prelegentów są przedstawiciele Banku Pekao S.A., Microsoft, Google, Allianz, home.pl i inni. Event jest dedykowany pomysłodawcom, mikro-, małym i średnim przedsiębiorcom. Wydarzenie jest bezpłatne, ale obowiązuje rejestracja. Zapraszam w imieniu organizatorów!

PEKAO_zaproszenie

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

2 komentarze

  1. Wsparcie jest naprawde rewelacyjną formą rozwinięcia skrzydeł przez pomysłodawców. Patrząc na te projekty, o których piszecie z pewnością warto jest wspomnieć jeszcze o jednym: https://wspieram.to/wedrowcy Tutaj wyobraźnia i pomysłowośćprzeszła moje oczekiwania. Cały zespół osób pracował nad grą przygodową, której fabuła jest niezwykle interesująca. Wesprzeć taki projekt to nic innego, jak wesprzeć talent takich osób jak te. Ja wsparłem, do tego dostałem świene gadżety. Dziękuję 🙂

Leave a Reply