MEDIAR buduje ogólnoświatową społeczność fanów sportu

share on:

MEDIAR to innowacyjny międzynarodowy ekosystem cyfrowy wspierający fanów różnych dziedzin sportu. To projekt w pełni zarządzany przez społeczność. Jak sami założyciele mówią stworzony przez fanów dla fanów. Zwolennicy sportowych dyscyplin z całego świata tworzą jedną z najpotężniejszych grup w kulturze globalnej, niezależnie od pochodzenia i języka. Do tej pory brakowało narzędzia, które wykorzystałoby siłę i potencjał kibiców.

Na globalnym rynku nie ma uniwersalnej platformy, która byłaby idealnie dostosowana do kibiców. Przed MEDIAR nie było narzędzia, które udostępniałoby możliwość wymieniania się doświadczeniami z korzyścią dla miłośników sportu, czy możliwości podejmowania decyzji w ważnych kwestiach, a co najważniejsze tworzonej przez międzynarodową społeczność kibiców.

Dostrzegliśmy tutaj możliwość stworzenia narzędzia, które bez irytujących reklam pozwala nagrodzić kibiców za ich wkład i zaangażowanie w daną dyscyplinę. Tak naprawdę to dzięki fanom sport istnieje, bez nich nie byłoby motywacji, wsparcia i chęci do dalszych działań. Sami jesteśmy wielkimi kibicami naszych ulubionych drużyn. Chcemy mieć większy wkład w to co ma wpływ na ich wygraną, dlatego też stworzyliśmy międzynarodową społeczność. Dzięki modelowi DAO i umiejętności angażowania partnerów, każdy kibic będzie mógł wziąć udział na przykład w procesie podejmowania decyzji w swoim ulubionym klubie

– mówi Amadeusz Pasieka, COO MEDIAR.

MEDIAR to zdecentralizowany system, którego celem jest wzmacnianie pozycji fanów na międzynarodowej arenie sportu. To także innowacyjne medium informacyjne do dzielenia się emocjami, doświadczeniem i pasją. Dodatkowo daje dostęp do specjalnych wydarzeń i okazji, poprzez sieć partnerską i rynek cyfrowy. Najważniejsze jest również to, że kibice są nagradzani za swoją aktywność. Czerpią dodatkowe korzyści z tego, co kochają. MEDIAR zapewnia również eliminację fałszywych i wprowadzających w błąd wpisów.

Aby zapewnić bezpieczeństwo i skalowalność globalnego ekosystemu MEDIAR używa technologii blockchain. Pozwala to osiągnąć globalny zasięg, eliminować granice, zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych oraz gwarancję dostarczenia usługi, produktu (poprzez inteligentne umowy). Umożliwia także tańsze i szybsze transakcje oraz zapewnia uczciwość i wygodę decyzji DAO.

Innowacyjność rozwiązania podkreśla również używanie tokenu MDR, czyli cyfrowego narzędzia, dzięki króremu fani będą mogli cieszyć się z pasji w najbardziej wygodny i korzystny dla nich sposób.

Aby pokazać pierwsze narzędzie obrazujące wartość i siłę ekosystemu MEDIAR stworzyliśmy MatchDiary. To aplikacja będąca innowacyjnym środowiskiem dla fanów piłki nożnej, które łączy w sobie mnóstwo funkcjonalności idealnie dostosowanych do potrzeb użytkowników. Piłka nożna to fenomen międzynarodowy, dlatego postanowiliśmy od niego zacząć

– dodaje David Hale, CEO MEDIAR.

MatchDiary to pierwszy krok w budowaniu globalnego rozwiązania dla fanów. W dłuższej perspektywie celem MEDIAR jest udostępnianie platformy dla budowy aplikacji wokół mniejszych społeczności fanów konkretnych sportów i pasji. Tutaj każdy może zostać inwestorem, a co najważniejsze mieć wpływ na to co dzieje się w jego ulubionej dyscyplinie sportu.

Sprawdź szczegóły projektu na stronie MEDIAR.

share on:
Daria Turovtseva

Daria Turovtseva

Badacz modeli alternatywnego finansowania oraz rynku innowacji cyfrowych. Magister "Quantitative Finance"

Leave a Reply