Wiemy, jak zrzucają się Polacy!

share on:

Zrzutka.pl, najszybciej rozwijająca się platforma dedykowana elektronicznym zbiórkom pieniędzy, przygotowała raport dotyczący zwyczajów wspierania projektów społecznych i charytatywnych. Jak Polacy wspierają online? Wszystkie informacje poniżej!

Niedawno zespół zrzutka.pl poinformował o przekroczeniu granicy 20 milionów złotych wpłaconych na tysiące projektów prywatnych i zamkniętych. Podzielili się także precyzyjną analizą tych wpłat.

Statystycznie wpłacamy na projekt po 25 złotych w środę o 21.00, ale głębsza analiza danych wskazuje na równomierny rozkład płatności. To ważny wniosek, bo potwierdza moją tezę, że to jakość kampanii ma kluczowe znaczenie dla jej powodzenia.

Zrzutka.pl jest darmowym narzędziem pozwalającym na natychmiastowe uruchomienie zbiórki na cele prywatne (np. prezent, wspólny wyjazd) oraz publiczne – społeczne, czy charytatywne.

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

1 Comment

Leave a Reply