Blockchain Alliance Cracow 24.10.2018 – zaproszenie

share on:

Rewolucyjna technologia blockchain, jej potencjał oraz wykorzystanie we współczesnej gospodarce cyfrowej to wiodące tematy kolejnej edycji Blockchain Alliance, która odbędzie się w Krakowie.

Blockchain Alliance to cykl wydarzeń branżowych mających na celu edukację, implementację nowoczesnych technologii oraz budowanie społeczności świadomej rewolucyjnych rozwiązań. Merytorycznie obejmuje tematy w zakresie rozproszonych baz danych (DLT), technologii blockchain, walut cyfrowych, platform blockchain Ethereum, Hyper Ledger, EOS i innych, inteligentnych kontraktów (smart contracts), zagadnień ICO (initial coin offering) i ekonomii tokenów (tokenomics), prawnych rozwiązań dla branży krypto i blockchain, współpracy z venture capital, konwergencji z AI (artificial intelligence) i przyszłego uczenia się maszyn.

Społeczność Blockchain Alliance zajmuje się praktycznymi, eksperymentalnymi oraz naukowymi zagadnieniami technologii blockchain i jej wykorzystaniem w codziennym życiu w Polsce i na świecie. Jako platforma promuje ideę edukacji, badań i dobrych praktyk zastosowania technologii rozproszonych baz danych, współpracuje z przedsiębiorcami, inwestorami, środowiskami akademickimi, wizjonerami, early adopterami, liderami różnych środowisk i inwestorami w celu zbudowania systemu wzajemnie wspierającej się społeczności innowatorów.

Wydarzenie BA 24.10 w Krakowie jest skierowane do wszystkich, od zaciekawionych entuzjastów do liderów rynku. Organizatorzy zapraszają osoby, które nie są dobrze zapoznani z technologią blockchain zarówno jak i jej zastosowaniami, tych co mają wąskie pojęcie o rodzącej się nowej zdecentralizowanej ekonomii. Ale jednocześnie, żeby zwiększyć wiedzę tych mniej doświadczonych, Blockchain Alliance zaprasza też menedżerów i specjalistów z zakresu prawa, finansów, nowych technologii, logistyki, osób odpowiedzialnych za rozwój biznesu, podejmowanie decyzji strategicznych, rozwijających koncepcje R&D w blockchain. W spotkaniu wezmą udział też przedsiębiorcy, inwestorzy, osoby implementujące nowe technologie, aby uczestnicy mogli nawiązać współpracę ze startupami oraz dostawcami rozwiązań w zakresie najnowszych technologii. Nie zabraknie na wydarzeniu praktyków, programistów i także wszystkich tych, którzy zajmują się wdrożeniami innowacyjnych technologii, zainteresowanych zagadnieniami nowej ekonomii i innowacyjnymi technologiami oraz spotkaniem z liderami z branży blockchain w Polsce.

Blockchain Alliance zapewnia, że podczas wydarzenia eksperci branży pokażą, jak działają poszczególne elementy ekosystemu zdecentralizowanych technologii, opowiedzą o koncepcji w zakresie automatyzacji handlu z wykorzystaniem Blockchain, aspektach prawnych i ryzykach związanych z projektami biznesowymi opartymi o Blockchain, rozwiązaniach wykorzystujących kryptografię z zastosowaniem kryptowalut w modelach biznesowych oraz jurysdykcjach prawnych.

Wydarzenie prowadzone będzie w j. polskim. Wymaga rejestracji. Możliwość płatności w BTC.

Termin: 24 października 2018 r., godz. 14.00

Miejsce: Audytorium im. W. Danka, Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, ul. Podchorążych 2, 30 – 084 Kraków

Rejestracja: https://blockchainalliancecracow.evenea.pl/

Crowdfunding.pl jest Partnerem Medialnym Blockchain Alliance Cracow

share on:
Daria Turovtseva

Daria Turovtseva

Badacz modeli alternatywnego finansowania oraz rynku innowacji cyfrowych. Magister "Quantitative Finance"

Leave a Reply