Nowości w aplikacji mobilnej Zrzutka.pl

share on:

Rok 2018 przyniósł kilka rekordów dla Zrzutka.pl oraz dużo nowości dla jej użytkowników. A już na początku 2019 portal znajdujący się w czołówce najlepszych polskich platform finansowania społecznościowego znowu zaskakuje nowymi funkcjonalnościami.

Na polskim rynku Fintech dużo się dzieje. Zrzutka.pl jest wybitnym przykładem z branży. Poza wprowadzeniem wielu funkcji na portalu, uruchomieniem aplikacji mobilnej i rekordowymi statystykami, na końcu listopada platforma do prowadzenia różnego rodzaju zbiórek pieniędzy online osiągnęła 1 ooo ooo wpłat.

Jeszcze przed końcem ubiegłego roku założyciele Zrzutka.pl podzielili się ambitnymi planami na kolejny przez co zdradzili parę szczegółów.

Poza aktualizacją wyglądu aplikacji mobilnej (oraz strony portalu) dla jej użytkowników już w styczniu zostanie uruchomiona funkcja „rozliczenia”. Dzięki niej każdy będzie mógł zbilansować swoje wydatki ze znajomymi i rozliczyć się za pomocą zrzutki, która w prosty (i natychmiastowy) sposób pozwoli na uregulowanie między sobą wspólnych wydatków.


https://youtu.be/oBkQdhBCbS0

Ściągnij aplikację mobilną Zrzutka.pl w Sklepie Google Play albo na App Store i dowiedz się więcej o innych ciekawych funkcjach.

Zrzutka.pl to nowoczesne i wygodne narzędzie do tworzenia i zarządzania zbiórkami online z którego skorzystało już 208 tysięcy użytkowników.

share on:
Daria Turovtseva

Daria Turovtseva

Badacz modeli alternatywnego finansowania oraz rynku innowacji cyfrowych. Magister "Quantitative Finance"

Leave a Reply