Wspierajmy Szczeciński Klub Sportowy Głuchych „Korona” w drodze po puchar!

share on:

Zawodniczki Korony Szczecin zostały docenione przez międzynarodowe środowisko, ale potrzebują wsparcia społeczności żeby wziąć udział w rozgrywkach Ligi Mistrzów Niesłyszących w Futsalu. Profil zbiórki: https://zrzutka.pl/fshyc2.

„Szczeciński Klub Sportowy Głuchych „KORONA” działa od grudnia 2012 roku, ale od 2013 roku rozpoczęliśmy systematyczne treningi. W 2017 roku została powołana sekcja piłki nożnej kobiet i od tamtej pory osiągnięte zostały spore sukcesy. W pierwszej imprezie drużyna żeńska SKSG „KORONA” zajęła II miejsce w Mistrzostwach Polski Niesłyszących w Futsalu Kobiet (Poznań, październik 2017 rok). Zawodniczka grająca dla SKSG „KORONY” Izabela Kuźniak została Królem Strzelców w tych Mistrzostwach Polski.

Nasza drużyna została zaproszenie na turniej Ligi Mistrzów Niesłyszących w Futsalu, które odbędą w styczniu 2019 roku w Stuttgarcie. Bardzo się cieszymy, że nasza drużyna została doceniona wśród Europejskiej Federacji. Niestety w obecnych chwilach jest ciężko znaleźć sponsorów i prosimy o wsparcie finansowe, każda pomoc będzie dużym wsparciem dla naszej drużyny składającej się z osób niesłyszących. Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za wszelką pomoc.

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply