Redakcja

Witaj na crowdfunding.pl!

Nazywam się Karol Król i od 10 lat zawodowo zajmuje się projektami na pograniczu finansów, marketingu i nowych mediów. Promuję finansowanie społecznościowe (ang. crowdfunding) edukując rynek i współpracując z projektodawcami, klientami instytucjonalnymi oraz administracją publiczną.

  • 80+ przeprowadzonych warsztatów i wystąpień publicznych
  • 180+ zakończonych sukcesem kampanii finansowania społecznościowego oraz ICO których twórcom pomagałem
  • 670+ wpisów i artykułów tematycznych na crowdfunding.pl oraz w wiodących polskich i zagranicznych mediach
  • jestem współzałożycielem Centrum Gospodarki Społecznościowej, Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu i European Crowdfunding Network
  • jestem autorem książki „Crowdfunding. Od pomysłu do biznesu, dzięki społeczności” oraz kilku publikacji akademickich i raportów merytorycznych

karol krol crowdfunding

Bio:

Karol Król – niezależny ekspert w obszarze innowacji na rynku kapitałowym, jeden z twórców ekosystemu alternatywnych finansów w Europie, CIO Artemis Creation.

Wykłada i doradza w zakresie fintech/insurtech, alternatywnych finansów, crowdsourcingu i zajmuje się organizacją finansowania dla przedsiębiorstw we wczesnych fazach rozwoju. Jest autorem książki „Crowdfunding. Od pomysłu do biznesu, dzięki społeczności”, licznych publikacji branżowych i organizatorem cyklu konferencji „Innowacje w finansowaniu MMŚP”. Konsultant wielu firm i instytucji sektora publicznego, doradzał ponad 180 autorom kampanii crowdfunding oraz ICO. Współpracuje ze startupami, liderami branż fintech i sharing economy, a także klientami korporacyjnymi.

Jest współzałożycielem fundacji Centrum Gospodarki Społecznościowej, wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Crowdfundingu oraz członkiem Global Alternative Finance Leadership Board Uniwersytetu Cambridge. Jako mentor wspiera Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, społeczność Polska Innowacyjna i współpracuje z kilkoma organizacjami pozarządowymi. W czasie wolnym gra w brydża sportowego i squasha. Bezpośredni kontakt możliwy na http://crowdfunding.pl, twitterzeoraz LinkedIn.

ZAUFALI MI:

Zachęcam do zapoznania się z treścią portalu, skorzystania z FAQ, kontaktu oraz zapoznania się z ofertą biznesową.

If you wish to contact me, use contact tab and feel welcome to read posts in english version category.

Kontakt dla mediów i sprzedaż powierzchni reklamowych: info@crowdfunding.pl

Informacje dla organizatorów konferencji i mediów:

Logo Crowdfunding.pl

Zdjęcie Karol Król 1

Zdjęcie Karol Król 2

2 komentarze

Leave a Reply