natoobe.pl – wystartował ciekawy start-up

share on:

 

Jeżeli liczysz na to, że opisuję jak dostać za darmo pieniądze od tłumu, to w tym wpisie o tym nie przeczytasz. I na całym blogu też nie (zapytań jest ostatnio sporo). Dziś wystartował bardzo ciekawy start-up – natoobe.pl.

natoobe.pl to internetowa galeria zdrowych zakupów, która pozwala nabyć od wielu lokalnych producentów produkty (nie tylko żywności) naturalnych, tradycyjnych i ekologicznych i dostarcza je w jednej paczce szybkim kurierem. Dla mnie brzmi dobrze, byłem zaangażowany w projekt, więc tym bardziej zachęcam do przyjrzenia się i wyrażenia swojej opinii – także krytycznej! Każdy kocha swoje dziecko, więc nie mnie oceniać, ale zachęcam do sprawdzenia. Na pewno będzie niebawem jakiś konkursik i nagrody dla moich stałych, aktywnych komentatorów facebookowo-blogowych.

A, i mogę potwierdzić, że praca przy tak dużym przedsięwzięciu jakim jest natoobe, utwierdziła mnie w przekonaniu, że prawdziwy jest cytat:

Everyday at a start-up is a rollercoaster

Klikajcie, zamawiajcie jedzcie smacznie i zdrowo (i skorzystajcie z tygodnia darmowej dostawy).

Wpis nie jest sponsorowany, jest wyrazem mojej radości, spowodowanej moim skromnym udziałem w przedsięwzięciu 🙂

share on:
Karol Król

Karol Król

Od 2010 prowadzę crowdfunding.pl i angażuję się w zrównoważony rozwój sektora finansowania społecznościowego w Polsce i w Europie. Zapraszam do dyskusji!

Leave a Reply